امروز : دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
   
  • یازدهمین یادواره شهدای ورزشکار خراسان جنوبی برگزار شد

   یازدهمین یادواره شهدای ورزشکار خراسان جنوبی برگزار شد

   مراسم تجلیل از 61 شهید ورزشکار خراسان جنوبی شامگاه دیروز، 13 آذرماه، با حضورمدیران کل و مسئولین نظامی و انتظامی، خانواده این ورزشکاران و مسولین استانی در محل سالن ولایت مجموعه غدیر برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، مراسم تجلیل از 61 شهید ورزشکار استان شامگاه دیروز، 13 آذرماه، با حضور خانواده این ورزشکاران و مسولین استانی در محل سالن ولایت مجموعه غدیر برگزار شد.
   مدیر کل ورزش و جوانان در این یادواره تجلیل از شهدای معزز و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را مایه ی بقای انقلاب اسلامی دانست و گفت: امروز ایران اسلامی در عرصه های ملی و بین المللی به برکت شهدای انقلاب، بر قلل رفیع و منیع افتخار ایستاده است.
   مهران سرپرست، تکریم و تعظیم از مقام شامخ شهدا و خانواده بزرگوارشان را یک وظیفه و ضرورت غیر قابل انکار برشمرد وادامه داد: شهدا با تأسی از اعمال و رفتار امام حسین (ع) درس فداکاری، وفاداری، از خود گذشتگی و شجاعت، شهامت، صداقت آموختند و در عمل نیز آن را به اثبات رسانیدند و در راه دفاع از اهداف مقدس اسلام جانفشانی نمودند و حماسه ای جاوید آفریدند.
   وی در خصوص برنامه های قبل از برگزاری یادواره به مواردی همچون جمع آوری اطلاعات زندگینامه، وصیت نامه، خاطرات، تصاویر و فیلم شهدا ورزشکار،دیدار هایی با خانواده شهدا، برگزاری 5 یادواره شهدا در شهرستان های تابعه و تجلیل از خانواده شهدای ورزشکار در اختتامیه مسابقات ورزشی کشوری والیبال دختران نونهال و کشتی فرنگی استعداد های برتر کشور اشاره کرد.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,275,875
تعداد بازدید امروز : 7,762
تعداد بازدید دیروز : 20,049
آخرین به روزرسانی : 1398/02/30