امروز : دوشنبه 03 تیر 1398
   
  • پیروزی نمایندگان ایران در نخستین روز رقابت های تنیس زیر 13 سال غرب آسیا

   پیروزی نمایندگان ایران در نخستین روز رقابت های تنیس زیر 13 سال غرب آسیا

   نمایندگان ایران روز نخست رقابت های تنیس زیر 13 سال غرب آسیا را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس: در حالی رقابت های تنیس زیر 13 سال غرب آسیا از( 13 آذر ماه ) به میزبانی اردن آغاز شد که نخستین نماینده از ایران مقابل حریف خود به برتری رسید.
   در نخستین دیدار این مرحله امیر علی قوام با نتیجه ( 2-6 و 3-6) تنیسوری از یمنش را برد و درسا چراغی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با تنیسوری از قطر مسابقه داد و در پایان با نتیجه ( 1-6 و1-6) حریف خود را شکست داد.
   در ادامه این رقابت ها رومینا زینالی دور اول پس از استراحت داشت در دور دوم با تنیسوری از سوریه مصاف کرد و در نهایت با نتیجه ( 0-6 و 0-6) حریف خود را مغلوب کرد.
   در اخرین مسابقه انفرادی نیز کسری رحمانی با نتیجه (0-6 و 1-6) نماینده عربستان را پیش رو برداشت.
   این مسابقات به مدت 2 هفته در اردن برگزار می شود و رومینا زینالی از استان آذربایجان غربی ، درسا چراغی ، امیر علی قوام و کسری رحمانی از تهران به عنوان نمایندگان ایران به مصاف حریفان خود می روند.
   در بخش پسران تنیسورهایی از ایران ، افغانستان ، اردن ، بحرین ، عربستان ، سوریه ، عراق ، قطر ، لبنان و یمن و در بخش دختران نمایندگانی از کشورهای ایران ، لبنان ، اردن ، قطر ، عراق ، سوریه ، افغانستان و یمن حضور دارند.
   مسابقات تنیس قهرمانی غرب آسیا با حضور نمایندگانی از 10 کشور آسیایی به مدت 2 هفته در اردن برگزار می شود.
   یاد آور می شود: عباس خیلتاش به عنوان مدیر فنی تیم های ملی بانوان و مهدیه کریمی فرد به عنوان سرپرست تیم اعزامی حضور دارند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,070,418
تعداد بازدید امروز : 16,243
تعداد بازدید دیروز : 21,860
آخرین به روزرسانی : 1398/04/03