امروز : دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
   
  • رئیس فدراسیون جهانی هنرهای رزم سواره از میزبانی شیراز قدردانی کرد

   رئیس فدراسیون جهانی هنرهای رزم سواره از میزبانی شیراز قدردانی کرد

   در پی برگزاری موفقیت آمیز رقابتهای جهانی هنرهای رزم سواره در شهر شیراز رئیس فدراسیون جهانی با ارسال نامه ای از مسوولان برگزاری این رقابتها قدردانی کرد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، کیم یانگ ساپ رئیس فدراسیون جهانی هنرهای رزم سواره در نامه خود آورده است : ضمن تشکر فراوان از دولت جمهوری اسلامی ایران و مقامات محلی شیراز و همچنین علی قورچیان نماینده WHAF در ایران که دومین دوره مسابقات جهانی رزم سواره را از تاریخ 29/8/97 الی 5/9/97 در شهر شیراز برگزار کردند، با افتخار اعلام می داریم مسابقات امسال یک فرصت ارزشمند برای حفظ یادگارها و شکوه فراموش نشدنی این رشته باستانی است.
   وی یاد آور شده است : سال قبل اولین دوره این مسابقات در یزد بسیار عالی برگزار شد اما مسابقات امسال بسیار باشکوه-تر بود و سازماندهی بهتری داشت علاوه بر این، مدیران کمیته اجرایی مسابقات علیرغم برنامه فشرده و پرکار مسابقات، شخصاً مناطق دیدنی شهر را به ما نشان داند. دیدن مناطق تاریخی تخت جمشید در این شهر باستانی پارسی بسیار برای ما ارزشمند بود.
   کیم یانگ ساپ در بخش دیگری از نامه خود گفته است : طی این بازدید، من میزان دلسوزی و فداکاری مقامات شیراز در سازماندهی و برگزاری مسابقات مذکور را شخصاً از نزدیک مشاهده نمودم اینجانب مراتب قدردانی خالصانه خود را به جهت سخت کوشی و فداکاری کمیته برگزاری مسابقات اعلام می دارم. و لازم می دانم از آقای طفیونی که تا روز پایانی مسابقات در میدان مسابقه بر آماده سازی و اجرای آن به نحو احسن نظارت داشتند، تقدیر نمایم.
   رئیس فدراسیون جهانی هنرهای رزم سواره افزده است : علیرغم مشغله کاری فراوان و برنامه فشرده مسابقات، به دلیل تلاشهای ریاست محترم فدراسیون آقای خلیلی، مدیرکل محترم ورزش و جوانان فارس آقای کامیاب و رئیس هیئت استان آقای طفیونی که در میدان مسابقه عرق ریختند و با همکاری بسیاری از مقامات و افراد دیگری که در این رویداد فعالیت نمودند، مسابقات جهانی هنرهای رزمی سواره شیراز موفق ترین رویداد تاریخ WHAF بود که نشان دهنده 100% پیشرفت در برگزاری اینگونه مسابقات بود و کاملاً بدون حادثه به پایان رسید. لذا لازم می دانم کمال تشکر را از برگزار کنندگان داشته باشم.
   وی در پایان افزوده است : مایلم مراتب قدردانی خالصانه خود را به مقامات شیراز و تمامی کسانی که در برگزاری این رویداد تلاش و همکاری نمودند اعلام نمایم. این رقابتها شکوه ایران باستان را احیا نمود و امیدها را برای تبدیل این رشته را به یک ورزش مدرن که سنتهای باستانی را حفظ کرده است، زنده نمود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,275,859
تعداد بازدید امروز : 7,746
تعداد بازدید دیروز : 20,049
آخرین به روزرسانی : 1398/02/30