امروز : دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
   
  • برتری بانوی کردستانی در رقابت های قهرمانی کشور تکواندو

   برتری بانوی کردستانی در رقابت های قهرمانی کشور تکواندو

   روناک حسین زاده تکواندوکار سقزی در رقابت های آزاد تکواندو بانوان که به میزبانی تهران برگزار شد توانست نشان طلا را کسب کند .

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، رقابت های تکواندو آزاد قهرمانی جوانان و بزرگسالان بانوان کشور از روز سه شنبه 13 آذرماه به میزبانی تهران آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت .
   در این رقابت ها 365 تکواندوکار دختر از سراسر کشور حضور دراند و رقابت های خو را در اوزان مختلف به مدت سه روز انجام خواهند داد.
   در پایان نخستین روز از این مسابقات و با برگزاری مبارزه اوزان 46-، 53-، 62- و 73- کیلوگرم نفرات برتر بخش انفرادی این رقابت ها معرفی شدند .
   کردستان با 6 تکواندوکار دختر و با سرپرستی فروغ عبد محمدی و مربیگری مهری شعبانی در این رقابت ها حضور پیدا کرد و موفق شد در وزن 62- به یک نشان باارزش طلا دست پیدا کند .
   در نتایج انفرادی وزن 62- کیلوگرم روناک حسین زاده بانوی تکواندوکار سقزی با شکست تمامی حریفان با اقتدار بر سکوی نخست این وزن قرار گرفت و نشان زرین طلا را به گردن انداخت .
   گفتنی است، رقابت های تکواندو آزاد قهرمانی بانوان کشور به میزبانی تهران از صبح روز سه شنبه 13 آذرماه آغاز و تاکنون نیز ادامه دارد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,276,065
تعداد بازدید امروز : 7,952
تعداد بازدید دیروز : 20,049
آخرین به روزرسانی : 1398/02/30