امروز : چهارشنبه 01 خرداد 1398
   
  • آغاز ثبت نام صدور کارت پوشش خبری و تصویری وزارت ورزش و جوانان

    آغاز ثبت نام صدور کارت پوشش خبری و تصویری وزارت ورزش و جوانان

   ثبت نام صدور کارت پوشش خبری و تصویری وزارت و جوانان اغاز شد.

   ،به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،نمایندگان رسانه های گروهی جهت صدورکارت وزارت ورزش و جوانان به منظور پوشش رقابت های ورزشی از15/9/97 لغایت 30/10/97 سال جاری مهلت دارند تا نسبت به تکمیل و ارسال فرم ثبت نام اقدام و مدارک خود را بارگزاری کنند.
   به این ترتیب کلیه نمایندگان رسانه های گروهی با رعایت موارد ذکر شده در ذیل ، می توانند نسبت به ثبت نام وتکمیل فرم به آدرس پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان www.news.msy.gov.ir مراجعه و اقدام کنند
   جهت صدور کارت خبری ، رعایت موارد ذیل الزامی است :
   مدارک ارسالی برای هر شخص ، یک قطعه عکس 3در 4 ، تصویر کارت ملی ، تصویر شناسنامه و فرم اطلاعات فردی و سوابق رسانه ای می باشد ( مدارکی که قبلا توسط رسانه ها ارسال شده ، ملاک نبوده و همه متقاضیان باید مدارک خود را از طریق سامامه صدور کارت خبرنگاری ورزشی ارسال نمایند )
   به دلیل اهمیت موضوع ، در خارج از مهلت زمانی تعیین شده ، به مدارک ارسالی ترتیب اثرداده نخواهد شد . بنابر این توصیه میشود در مهلت تعیین شده ، اقدام شود .
   معرفی نامه متقاضیان باید به تایید بالاترین مقام مسئول آن رسانه رسیده و ارسال شود .
   ( معرفی نامه باید مهرو امضا – تاریخ و شماره داشته باشد )
   کلیه شبکه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران باید از طریق شورای هماهنگی ورزش سازمان صدا و سیما نسبت به ارسال مدارک خود اقدام نمایند
   ثبت نام اولیه ، ملاک تایید نهایی جهت دریافت کارت نمی باشد .
   مدارک دریافتی بعد ازبررسی و تایید روابط عمومی ، جهت صدور کارت در اختیار اداره کل حراست وزارت ورزش و جوانان قرار خواهد گرفت .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,326,857
تعداد بازدید امروز : 18,958
تعداد بازدید دیروز : 21,887
آخرین به روزرسانی : 1398/03/01