امروز : چهارشنبه 01 خرداد 1398
   
  • دکتر داورزنی تاکید کرد؛

   سالم‌سازی و استاندارد سازی باشگاه‌های خصوصی از مباحث جدی در وزارت ورزش

   سالم‌سازی و استاندارد سازی باشگاه‌های خصوصی از مباحث جدی در وزارت ورزش

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: باتوجه به تعداد باشگاه‌های خصوصی در کشور سالم‌سازی و استاندارد سازی باشگاه‌ها های خصوصی از مباحث جدی در وزارت ورزش و جوانان است.
   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از اداره کل ورزش و‌جوانان خراسان رضوی ، داورزنی در خصوص همایش سراسری معاونین توسعه ورزش و کارشناسان امور باشگاه‌های ادارات کل ورزش و جوانان کشور گفت: باتوجه به نقش و اهمیت توسعه باشگاه‌های خصوصی کارگاهی را برای معاونین توسعه ورزش و مسئولین کمیسیون ماده ۵ استان‌ها برگزار کردیم.
   وی با بیان اینکه در کشور ۲۲هزار باشگاه ثبت شده داریم که فعال هستند، ادامه داد: بیش از دو میلیون جمعیت در این باشگاه‌ها فعالیت دارند که رقم قابل توجهی است و ضرورت ساماندهی و نظارت بر این باشگاه ها را چند برابر می‌کند.
   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد : سالم سازی و استاندارد سازی باشگاه‌ها از بحث های جدی بود که مدتی است در وزارت ورزش مطرح شده و در این کارگاه‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
   داورزنی از دیگر مباحث مطرح شده در این کارگاه‌ها را آموزش نظام حقوقی عنوان کرد و گفت: برگزاری این گردهمایی یکی از کارهای خوبی است که برای ساماندهی باشگاه‌های کشور برگزار شد و در حاشیه آن نیز مباحث ورزش قهرمانی مطرح می شود، امیدوارم این مباحث برای حوزه قهرمانی و باشگاه‌ها خصوصی مثمر ثمر باشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,326,844
تعداد بازدید امروز : 18,945
تعداد بازدید دیروز : 21,887
آخرین به روزرسانی : 1398/03/01