امروز : چهارشنبه 01 خرداد 1398
   
  • پیام تسلیت سرپرست معاونت فرهنگی وتوسعه ورزش همگامی در سوگ بهزاد کتیرایی

   دکتر احمدی: بهزاد کتیرایی مرد ایثار و اخلاق بود

   دکتر احمدی: بهزاد کتیرایی مرد ایثار و اخلاق بود

   «بهزاد کتیرایی» از جانبازان و ایثارگران جنگ تحمیلی و رئیس سابق فدراسیون ووشو و کاراته که به دلیل اثرات ناشی از جنگ در بیمارستان بستری بود سرانجام امروز دار فانی را وداع گفت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و‌ جوانان،دکتر عبدالحمید احمدی سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در پیامی درگذشت بهزاد کتیرایی را تسلیت گفت.
   متن پیام به شرح ذیل است:

   بهزاد کتیرایی جانباز جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس، که مسئولیت های حراست سازمان تربیت بدنی و ریاست فدراسیون کاراته را در سالهای اخیر برعهده داشت و از مدیران موفق و بااخلاق ورزش کشور بود بعد از تحمل هشت ماه بیماری ناشی از ضایعات جنگی و گذراندن مراحل سخت شیمی درمانی امروز پنج شنبه پانزدهم آذرماه به لقاءالله پیوست و به دیار باقی شتافت.
   بدون تردید اهالی ورزش و همه کسانی که با بهزاد کتیرایی در دوران حضورش در ورزش ارتباط داشتند به حسن خلق و صفا و صداقت وی اذعان دارند و همگان به این نکته واقفند که در زمان حضور کتیرایی در حراست سازمان تربیت بدنی یک نگاه متفاوت و کاملا فرهنگی و اخلاقی در این حوزه شکل گرفت که آن را باید از یادگارهای ماندگار کتیرایی در این مجموعه دانست.

   اینک و در این شب جمعه که زمان طلب رحمت و مغفرت است برای شادی و آرامش دائمی روح آن عزیز دعا می کنیم و برای خانواده محترم و بازماندگان معززش صبر و اجر خواهانیم.

   سیدعبدالحمید احمدی
   ١٥/٩/١٣٩٧
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,326,851
تعداد بازدید امروز : 18,952
تعداد بازدید دیروز : 21,887
آخرین به روزرسانی : 1398/03/01