امروز : دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
   
  • پیام تسلیت مشاور وزیر ورزش وجوانان در امور ایثارگران در پی درگذشت زنده یاد بهزاد کتیرایی

   پیام تسلیت مشاور وزیر ورزش وجوانان در امور ایثارگران در پی درگذشت زنده یاد بهزاد کتیرایی

   مشاور وزیر ورزش و جوانان درامور ایثارگران در پیامی در گذشت بهزاد کتیرایی جانباز هشت سال دفاع مقدس و رییس اسبق فدراسیون ووشو وکاراته را تسلیت گفت.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان،متن پیام سید قاسم قاسمی به شرح ذیل است :
   جانبازان اسناد زنده ای از فرهنگ غنی ایثار و شهادت می باشند که تداوم بخش روح سلحشوری و مقاومت در جامعه به ویژه در میان نسلهای آینده ساز انقلاب اسلامی هستند که فیض وجودی آنان یکی پس از دیگری به عطر آسمانی شهادت عالم را عطرآگین می کند و فضای جامعه را به خیر و صلاح رهنمون می سازد .
   بار دیگر یکی از مردان الهی و هم تبار عاشوراییان ، ندای آسمانی " ارجعی الی ربک " را اجابت نموده و روح پاکش با ارواح شهیدان والامقام خصوصا" سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در ملکوت اعلی ماوی گزید و از روزی الهی بهره مند گردید .

   خبر درگذشت و عروج آسمانی جانباز سرافراز جنگ تحمیلی و دوران دفاع مقدس حاج بهزاد کتیرایی که از مدیران اخلاق مدار و موفق ورزش کشور بود و سالهای طولانی در راه حفظ ارزشهای والای انقلاب اسلامی و سربلندی ورزش کشور صادقانه کوشید موجب تالم و تاسف اینجانب شد .

   بدینوسیله عروج شهادت گونه این مدیر و جانباز عزیز را به وزیر محترم ورزش و جوانان جناب آقای دکتر سلطانی فر ، جامعه ایثارگری وزارت ورزش و جوانان و خانواده بزرگ ورزش کشور ، خانواده محترم و سایر بازماندگان تسلیت عرض نموده و امیدوارم خداوند متعال بر درجات معنوی ایشان افزوده و در این شب جمعه بر خوان گسترده اولیاء الله و شهیدان والامقام خصوصا" ائمه معصومین علیهم السلام متنعم و میهمان گردانند .

   سید قاسم قاسمی
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,276,242
تعداد بازدید امروز : 8,129
تعداد بازدید دیروز : 20,049
آخرین به روزرسانی : 1398/02/30