امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • علوی ::شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در استان بسیار خوب و نوید بخش است

   علوی ::شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در استان بسیار خوب و نوید بخش است

   مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت : شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در استان بسیار خوب و نوید بخش است.

   به گزارش روابط عمومی وپایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت : شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در استان بسیار خوب و نوید بخش است.
   سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این موضوع در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت : وضعیت و شرایط مشارکتهای اجتماعی جوانان در سازمانهای مردم نهاد در استان بسیار خوب و نوید بخش است.
   علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه جلسات سازمانده مردم نهاد استان بایستی بصورت منظم و هر ماه برگزار شود افزود : وضعیت مشارکتهای اجتماعی جوانان از جمله سازمانهای مردم نهاد دراستان بسیار خوب و نوید بخش می باشد .
   وی تصریح کرد : امروزه می توان با اطمینان و آسوده خاطر کارهای بزرگ را به جوانان سپرد و در برنامه های مهم فرهنگی و اجتماعی هم می بایست از توانمندی جوانان استفاده بهینه کرد .
   مدیرکل ورزش و جوانان در ادامه تشریح برنامه های امور جوانان استان گفت: خوشبختانه شهرستانها هم در این زمینه فعالیت خوبی دارند و تاکنون چندین سمن ثبت شده از شهرهای مختلف استان در حال انجام کارهای اجرایی متفاوتی هستند و این موضوع موجب گردیده در دو سال گذشته چندین خانه جوان در شهرستانها در دست احداث و ساخت می باشد و در سال 98 انشالله بتوانیم برای اکثریت شهرستانها ساخت خانه های جوان را ارتقا دهیم .
   مدیر ارشد ورزش و جوانان استان ،ساخت پنج خانه جوان در شهرهای یاسوج ،سی سخت ،دهدشت ،دنا و بهمئی را از مهمترین اقدامات این حوزه ذکر کرد و بیان داشت :بی شک حضور و مشارکت سمن ها و تشکل های مردم نهاد در کنار ورزش استان زمینه ساز ارتقای این حوزه خواهد شد و در این راستا نیازمند حمایت همه جانبه مسئولین استانی و شهرستانی هستیم .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,334,772
تعداد بازدید امروز : 2,053
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02