امروز : سه شنبه 04 تیر 1398
   
  • مدیرکل ورزش وجوانان استان فارس: ورزشگاه پارس به بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب کشور تبدیل می شود

   مدیرکل ورزش وجوانان استان فارس: ورزشگاه پارس به بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب کشور تبدیل می شود

   مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت:با مساعدت های وزیر ورزش و جوانان و برنامه ریزی های انجام شده با رفع نواقص و تکمیل فازهای بعدی ورزشگاه پارس،این ورزشگاه به بزرگترین مجموعه ورزشی جنوب کشور تبدیل خواهد شد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ، حیدر علی کامیاب در تشریح دستاورد های دیدار روز گذشته اش با وزیر ورزش و جوانان گفت: دراین دیدار که سرپرست استانداری فارس نیز حضور داشت،ضمن اعلام قول مساعدت مقام عالی وزارت جهت تکمیل ورزشگاه پارس ،اعتباراحداث 30چمن مصنوعی مینی فوتبال در استان وکمک بلاعوض به هیات های ورزشی نیز مورد تایید وزیر ورزش و جوانان قرارگرفت.
   وی بابیان اینکه ورزشگاه پارس با احداث پیاده راه سلامت،پیست اتومیبل رانی،خانه کاراته ،چندین زمین تنیس،سالن کنفرانس ،زورخانه بین المللی و... به یک دهکده ورزشی تبدیل خواهد شد افزود: با تکمیل فازهای بعدی این ورزشگاه ،شیراز به قطب ورزشی در جنوب کشور تبدیل خواهد شد.
   وی از تلاش وزرات ورزش و جوانان برای افتتاح ورزشگاه 6 هزار نفری شیراز تا پایان سال خبر داد و گفت: در دیدار اخیر با وزیر ورزش درخصوص این پروژه نیز بحث و تبادل نظر شد.
   مدیرکل ورزش و رزش و جوانان استان فارس با اشاره به نگاه ویژه وزیر ورزش و جوانان به پروژه های بزرگی نظیر ورزشگاه شش هزار نفری شیراز افزود: وزیر درآینده ای نزدیک برای افتتاح چندین پروژه ورزشی به شیراز،کازرون،ممسنی و رستم سفر خواهد کرد و از نزدیک روند تکمیل ورزشگاه شش هزارنفری را مورد نظارت قرارخواهد داد.
   کامیاب با بیان اینکه این پروژه از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به شیراز است و قرار بوده در سال 90 افتتاح و مورد بهره برداری قرا گیرد گفت: متاسفانه در گذشته پیگیری های لازم برای وقوع این رخداد انجام نشده است اما در یکی دو سال گذشته باحداکثر توان لازم برای تکمیل این ورزشگاه تلاش شده است.
   وی همچنین از نشست مشترک با مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور در سفر اخیرش به تهران خبرداد و گفت:در این نشست نیز مسائل مربوط به تعهدات این شرکت در تکمیل ورزشگاه پارس،تسریع در تکمیل ورزشگاه 6 هزار نفری شیراز،تکمیل و بهره برداری از استخر استهبان و بهره برداری از چمن مصنوعی بخش خشت در شهرستان کازرون بحث و تبادل نظر شد.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,082,823
تعداد بازدید امروز : 7,505
تعداد بازدید دیروز : 21,143
آخرین به روزرسانی : 1398/04/04