امروز : سه شنبه 04 تیر 1398
   
  • دکتر سلطانی فر در مراسم تقدیر از مددجویان معلول و قهرمان آسایشگاه کهریزک :

   در آسایشگاه کهریزک کاری شبیه به معجزه انجام می شود / اولین بار سال 55 به آسایشگاه کهریزک آمدم

   در آسایشگاه کهریزک کاری شبیه به معجزه انجام می شود / اولین بار سال 55 به آسایشگاه کهریزک آمدم

   وزیر ورزش و جوانان از خیران نیک اندیش برای اداره آسایشگاه کهریزک به نیکی یاد کرد و اظهار داشت : کاری که در اینجا به منظور ایجاد بستری مناسب برای هموطنان نیازمند ما ایجاد شده است کاری شبیه به معجزه است .
   :small_orange_diamond:

   :small_orange_diamond:به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر مسعود سلطانی فر در مراسم تقدیر از مددجویان قهرمان آسایشگاه کهریزک اظهار داشت : یک روز واقعا به یادماندنی برای من ، همکاران و ورزشکاران سپری شد که در جمع مددجویان حضور پیدا کردیم .

   :small_orange_diamond:وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اولین حضورش در آسایشگاه کهریزک که در سال 1355 به اتفاق پدر و مادر محرومش و جمعی‌ از نیکوکاران اتفاق افتاد خاطر نشان ساخت : در آن زمان ساختمان کوچک و محقر و امکانات محدودی همراه با جمعی از سالمندان و مددجویان بودند و تلاش ویژه ای که برای خدمت رسانی به آنها با امکانات محدود صورت می گرفت .

   :small_orange_diamond:دکتر سلطانی فر گفت : آنچه در طی این سال ها در این مجموعه شاهد بودیم ، به جرات می توانم بگویم که معجزه اتفاق افتاده است و در حالی که هیچ گونه کمک دولتی انجام نشده اما همه اقداماتی که تحقق یافته و تاسیساتی که دایر شده و خدماتی که صورت گرفته و تلاش هایی که برای انسان‌های نیازمند انجام می شود و در این راه همراهی خیرین و مردم هم وجود داشته و با همتی در خور تحسین خدمت رسانی شده ،واقعا معجزه رخ داده است .

   :small_orange_diamond:وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت : خدا را شاکریم که این روحیه و حس انسان دوستی در بالاترین سطح در بین مردم وجود دارد و همه احساس می کنیم آنچه توان داریم باید در طبق اخلاص گذاشته و به هموطن خودمان کمک کنیم و اگر قرار است شور و شعفی باشد باید برای همه بوجود بیاید .

   :small_orange_diamond:دکتر سلطانی فر از تلاش های خیرخواهانه هیات امنا ، هیات مدیره ، کارمندان و همه زحمتکشان این مجموعه به نیکی یاد کرد و روحیه خوب مددجویان را که با کارکنان همکاری و تعامل خوب دارند ستایش کرد .

   :small_orange_diamond:وزیر ورزش و جوانان گفت : امیدوارم در استمرار خدمتگذاری بتوانیم ارتباط عمیق ورزشکاران با این مجموعه را گسترش دهیم .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,082,698
تعداد بازدید امروز : 7,380
تعداد بازدید دیروز : 21,143
آخرین به روزرسانی : 1398/04/04