امروز : دوشنبه 03 تیر 1398
   
  • دکتر سلطانی فر: وزارت ورزش و جوانان با همه توانش از فوتبال حمایت کرده است / امیدوارم تیم ملی فوتبال بعد از 42 سال قهرمان جام ملت های آسیا شود

   دکتر سلطانی فر: وزارت ورزش و جوانان با همه توانش از فوتبال حمایت کرده است / امیدوارم تیم ملی فوتبال بعد از 42 سال قهرمان جام ملت های آسیا شود

   وزیر ورزش و جوانان با اشاره به حمایت و پشتیبانی لازم از تیم ملی فوتبال ایران؛ پتانسیل و ظرفیت تیم ملی فوتبال ایران را هم خوب توصیف کرد و ایراز امیدواری کرد که این تیم جام ملتهای اسیا را با پیروزی و قهرمانی سپری کند.


   دکتر مسعود سلطانی فر در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا که پیش روی تیم ملی فوتبال ایران قرار دارد اظهار داشت: در آستانه مسابقات جام ملت های فوتبال آسیا هستیم که به هر حال رویداد بسیار مهمی محسوب می شود و در ادامه رویدادهای مختلف در سال 1397 است که اکثریت قریب به اتفاق آنها هم با موفقیت چشمگیری همراه بود .
   وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: امیدواریم با توجه به تدارکی که انجام شده و هماهنگی خوبی که بین مسئولین تیم ملی، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان هست . تدارک و پشتیبانی لازم هم انجام شده و حمایت جمع هواداران فوتبال ،همه کسانی که دلشان برای عظمت،بزرگی و عزت ایران می تپد،ما انشالله بتوانیم بعد از 42 سال که از اخرین قهرمانی ایران در جام ملت های آسیا در سال 1976 می گذرد با توجه به اینکه تیم خیلی خوبی داریم و از کادر فنی خوب و فدراسیون همراهی برخورداریم همچنین مجموعه وزارت ورزش و جوانان هم با همه توانش را برای حمایت و پشتیبانی لازم صورت داده و منابع لازم را هم در اختیار گذاشته و ساز و کاری که مورد نیاز هست را تا زمان شروع بازی ها تامین خواهد کرد؛شاهد حضور مقتدرانه تیم ملی در جام ملت های اسیا باشیم .
   دکتر سلطانی فر ابراز امیدواری کرد که جام ملت های آسیا با پیروزی و قهرمانی در این مسابقات همراه باشد تا ما موجبات شور،شعف و نشاط مردم را فراهم کنیم .
   وزیر ورزش و جوانان پتانسیل فوتبال و ورزش ایران را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: این ظرفیت را در مجموعه تیم ملی می بینم . بطوریکه هم بازیکنان خوبی در همه پست ها داریم هم کادر مربیگری باتجربه ای داریم و هم فدراسیون همه توانش را گذاشته است و همچنین تعاملی که طی این سال ها بین فدراسیون و مجموعه دورزش هست باعث شده موفقیت های چشمگیری حاصل شود که انشالله این هماهنگی ها،هم افزایی ها و همگرایی ها استمرار پیدا می کند و به امید خدا نتیجه اش را مردم ایران با پیروزی و قهرمانی های تیم ملی فوتبال در مسابقات مختلف خواهند دید.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,070,413
تعداد بازدید امروز : 16,238
تعداد بازدید دیروز : 21,860
آخرین به روزرسانی : 1398/04/03