امروز : دوشنبه 03 تیر 1398
   
  • دکتر سلطانی فر در گردهمایی مسوولان ، نمایندگان سمن ها و هیات های ورزشی شهرستان کازرون

   برای کسب نتایج آبرومند و در شان ملت بزرگ ایران درالمپیک ٢٠٢٠ برنامه ریزی کنیم

   برای کسب نتایج آبرومند و در شان ملت بزرگ ایران درالمپیک ٢٠٢٠ برنامه ریزی کنیم

   وزیر ورزش و جوانان گفت : تلاش می کنیم در استمرار موفقیت های ورزش کشور که امسال رخ داد برای کسب نتایج آبرومند و در شان ملت بزرگ ایران درالمپیک ٢٠٢٠ برنامه ریزی کنیم .


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر سلطانی فر در نشست سمن ها و هیات های ورزشی شهرستان کازرون با إبراز خرسندی از حضور در بین مردم و مسولین این شهرستان اظهار داشت : خدا را شاکرم که در مسولیت قبلی به عنوان ریاست سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی ، قولی که داده بودم تحقق یافت و مجموعه "بیشاپور " به ثبت جهانی رسید تا در هزارن سایت و کانال اطلاع رسانی ویژه گردشگری در ابعاد حهانی این مجموعه ارزشمند به عنوان یک کانون گردشگری معرفی شود که قطعا مَی تواند در آینده نزدیک توسعه اقتصادی کازرون را با حضور گردشگری خارجی رقم بزند .

   وزیر ورزش و جوانان با اشاره به دیدارش با دکتر روحانی رییس جمهور بعد از جلسه دیروز هیات دولت اظهار داشت : حامل سلام گرم رییس جمهور به شما مردم خونگرم شهرستان کازرون هستم و آرزو مَی کنم با عنایت خداوند بتوانیم در جهت کسب رضایتمندی مردم و توسعه این شهرستان به وعده هایی که دادیم ، عمل کنیم .

   دکتر سلطانی فر در ادامه اظهار داشت : همه باور داریم در این شرایطی که در ماه های گذشته به خاطر تحریم های ظالماه و ناعادلانه هیات حاکمیه آمریکا قرار گرفتیم ، یکی از عرصه هایی که بدلیل موفقیت در رویدادهای مختلف موجب شور و شعف مردم شده است عرصه ورزش بوده که سال بسیار موفقی را در رویدا های بین المللی داشتیم .

   وزیر ورزش و جوانان ابتدا موفقیت تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: تیم ملی فوتبال ایران با اقتدار و عزت توانست در آوردگاه بزرگ جام جهانی و در سه مسابقه تاریخی نتایج خوبی بدست آورد و در گروه موسوم به مرگ مقابل قهرمان جهان ، آفریقا و اروپا سرافرازانه بازی کرد تا جاییکه حتی بعد از شکست مقابل اسپانیا خاطره پیام تقدیر و تشکر مقام معظم رهبری در اذهان باقی مانده است .

   دکتر سلطانی فر ادامه داد: همواره در رویدادهای مختلف ورزشی که با موفقیت همراه بود ، رهبر معظم انقلاب پیام مَی دادند اما این بار با وجود بأخت اما به دلیل تلاش اعضای تیم ملی نیز پیام دادند .

   وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان ساخت : حتی در جلسه ای که مقام معظم رهبری سه ماه بعد از جام جهانی با اعضای هیات دولت داشتند فرمودند من انتظارم این است که دولت برای براورده شدن انتظارات مردم تمام توان و تلاش خود را به کار گیرد که در بعضی مواقع تلاش نتیجه بخش است و در مواقعی هم نتیجه لازم بدست نمی أید همچون تیم ملی فوتبال که در بازی با اسپانیا با وجود شکست اما از جان مایه گذاشتند . انتظار ما از دولتمردان هم این است که با تلاش ، دلسوزی در راه کسب رضایتمندی مردم قدم بردارند .

   وزیر ورزش و جوانان همچنین با اشاره به اهمیت مسابقات جام ملت های آسیا گفت :انتظار داریم همان تیم که برای جام ملت های آسیا هم آماده مَی شود با همان بازیکنان و کادر فنی بزرگ و حمایت گسترده وزارت ورزش و جوانان ، دولت ، فدراسیون و مردم بتواند به انتظار ٤٢ ساله مردم برای قهرمانی در این رویداد پایان دهد .

   دکتر سلطانی فر در ادامه به موفقیت ایران در بازی های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا اشاره کرد و گفت : در بازی های آسیایی کاروان ایران بیشترین تعداد مدال بعد از انقلاب اسلامی را بدست آورد و در بازی های پاراآسیایی نیز رتبه چهارم ایران به جایگاه سوم ارتقا یافت .

   وزیر ورزش و جوانان موفقیت ایران در المپیک جوانان را نیز مورد توجه قرار داد و اظهار داشت : رتبه بیست و چهارم ایرلندا دوره قبل به هفتم ارتقا یافت

   وزیر ورزش و جوانان گفت : تلاش می کنیم در استمرار موفقیت های ورزش کشور که امسال رخ داد برای کسب نتایج آبرومند و در شان ملت بزرگ ایران درالمپیک ٢٠٢٠ برنامه ریزی کنیم .

   دکتر سلطانی فر در بخش دیگری از سخنانش به موفقیت های حوزه جوانان اشاره کرد و اظهار داشت : بعد أز ١٥ سال سازمان های مردم نهاد داری هویت حقوقی مستقل شدند و شناسه مستقل برای بیش از ٢ هزار سمن محقق شد ،تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به هر یک از زوجین در سال٩٧ به١٥ میلیون تومان افزایش یافت و کارنامه نظام بانکی در این مورد خوب بود همچنین خانه های جوان از نزدیک به صفر به بیش از ٩٠ خانه جوان افزایش پیدا کرده است و در زمینه ارایه خدمات مشاوره برای ازدواج بیش از هزاران دوره مختلف برگزار شده است .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,071,281
تعداد بازدید امروز : 17,106
تعداد بازدید دیروز : 21,860
آخرین به روزرسانی : 1398/04/03