امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • جشنواره فرهنگی ورزشی دانشجویان گرامیداشت شهید حسن باقری- ارومیه

   پایان رقابتها با شناخت تیم های برتر فوتسال و والیبال

   پایان رقابتها با شناخت تیم های برتر فوتسال و والیبال

   رقابتهای جشنواره فرهنگی ورزشی دانشجویان یادواره شهید حسن باقری با معرفی با معرفی معرفی تیم های برتر دو رشته والیبال و فوتسال به پایان رسید.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، جشنواره فرهنگی ورزشی دانشجویان گرامیداشت شهید حسن باقری که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دو بخش دختران و پسران در جریان بود با معرفی تیم های برتر دو رشته والیبال ، فوتسال و دو و میدانی پسران و تیراندازی دختران و برگزاری مراسم اختتامیه به پایان رسید.
   دانشگاه ارومیه قهرمان مسابقات فوتسال شد
   رقابتهای فوتسال جشنواره فرهنگی ورزشی دانشجویان یادواره شهید حسن باقری با قهرمانی تیم دانشگاه ارومیه به پایان رسید .
   در مسابقه فینال دانشگاه ارومیه با نتیجه دانشگاه فرهنگیان 5 بر صفر به پیروزی رسید و در جایگاه نخست ایستاد .
   در دیدار رده بندی دانشگاهها آزاد اسلامی 3بر یک دانشگاه غیر انتفاعی آفاق را سکست داد و به مقام سومی رسید.
   در پایان این رقابتها امین آقا پور با 9 گل زده به عنوان آقای گل این رقابتها معرفی شد.
   دانشگاه آزاد فاتح رقابتهای والیبال شد
   دانشگاه آزاد اسلامی قهرمان مسابقات والیبال جشنواره فرهنگی ورزشی دانشجویان یادواره شهید حسن شد.
   در رقابت پایانی دو تیم دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه ارومیه مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در پایان دانشگاه آزاد با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید و به مقام قهرمانی رسید.
   در مسابقه رده بندی تیم دانشگاه آفاق با نتیجه 2 بر یک برابر تیم دانشگاه پیام نور به پیروزی رسید و در جایگاه سوم قرار گرفت.
   در مسابقات دو و میدانی پسران که در ماده 60 متر سرعت برگزار شد محمد نقی رضا زاده از دانشگاه علوم پزشکی اول شد ، سجاد میلان از دانشگاه علوم پزشکی و محمد صدوری از دانشگاه ارومیه به ترتیب دوم و سوم شدند.
   در رقابتهای تیراندازی با تفنگ بادی دختران آرزو عمران زاده از دانشگاه ارومیه قهرمان شد ، سارا تربتی از دانشگاه سما دوم شد و شیلان مدرسی از دانشگاه ارومیه در جایگاه سوم قرار گرفت.
   همچنین مراسم اختتامیه این رقابتها با حضور فرمانده بسیج دانشجویی ، رییس تربیت بدنی سپاه شهدای ،رییس بسیج ورزشکاران ،رییس اداره ورزش و جوانان استان ، روسای و مسئولین دانشگاه های شرکت کننده و رئیس هیات ورزش های دانشگاهی استان برگزار و به تیمها و نفرات برتر مدال ،حکم و کاپ قهرمانی اهدا شد.
   لازم به ذکر است این جشنواره به همت هیات ورزش های دانشگاهی استان با همکاری سازمان بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی در دو بخش دختران و پسران برگزار شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,022,868
تعداد بازدید امروز : 29,661
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24