امروز : دوشنبه 03 تیر 1398
   
  • شهربانو منصوریان قهرمان ووشوی جهان:

   از تیم ملی فوتبال ایران انتظار قهرمانی در آسیا داریم /تیم ملی در بهترین شرایط برای کشب جام قهرمانی قرار دارد

   از تیم ملی فوتبال ایران انتظار قهرمانی در آسیا داریم /تیم ملی در بهترین شرایط برای کشب جام قهرمانی قرار دارد

   قهرمان ووشوی جهان گفت: تیم ملی فوتبال ایران از پتانسیل بسیار بالایی برخوردار است و قطعا می تواند با کسب عنوان قهرذمانی دل میلیونها ایرانی را شاد کند و از همه مهمتر مردم هم از این تیم انتظار قهرمانی دارند.

   شهربانو منصوریان در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان شرایط تیم ملی فوتبال ایران قبل از رقابت های جام ملت های اسیا را بسیار خوب توصیف کررد و اظهار داشت: تیم ملی فوتبال ایران طرفداران زیادی دارد و من هم هر چند در ووشو فعالیت دارم اما همچون مردذم علاقمند به فوتبال ،شرایط این تیم را دنبال و رصد می کنم و خوشبختانه با توجه به پتانسیل بسیار بالای این تیم کسب عنوان قهرمانی را در حد و اندازه های تیم ملی می بینم و انتظار مردم هم کسب جام قهرمانی است که امیدوارم به ان دست پیدا کنیم .
   قهرمان جام جهانی ووشو گفت: بازی های جام جهانی نشان داد که فوتبال ملی ایران پیشرفت کرده و نتایجی هم که در این رویداد مهم بدست اوردیم شایستگی های این تیم را اثبات کرد .
   منصوریان ادامه داد: مردم از نحوه بازی های تیم ملی فوتبال در روسیه و نتایجی که بدست اوردند واقعا راضی بودند و انتظاری بیش از این هم نداشتند اما واقعیت آن است که در جام ملت های اسیا با توجه به حمایت های بسیار خوبی که از این تیم به عمل امده انتظار قهرمانی انتظار منطقی به شمار می رود .
   شهربانو منصوریان بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران را ستود و توضیح داد: تیم ملی فوتبال ایران از بازیکنان خوبی سود می برد بطوریکه اکثر انها در لیگ های خارجی توپ می زنند و در جام ملت ها می توانند با افتخارآفرینی پرچم عزت و اقتدار ورزش ایران را بار دیگر بهه اهتزاز دراورند .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,070,409
تعداد بازدید امروز : 16,234
تعداد بازدید دیروز : 21,860
آخرین به روزرسانی : 1398/04/03