امروز : دوشنبه 03 تیر 1398
   
  • احسان حدادی: مردم، فوتبال را طور دیگری دوست دارند / امیدوارم تیم ملی مانند جام جهانی در جام ملتها موفق باشد

   احسان حدادی: مردم، فوتبال را طور دیگری دوست دارند / امیدوارم تیم ملی مانند جام جهانی در جام ملتها موفق باشد

   دارنده مدال نقره المپیک و چهار مدال طلای بازیهای آسیایی در رشته پرتاب دیسک گفت: امیدوارم تیم ملی فوتبال ایران باتوجه به بازیکنان و کادر فنی خیلی خوبی که دارد و همچنین حمایت های خوبی که از این تیم نسبت به ادوار گذشته شده است بتواند قهرمان جام ملتهای آسیا شود.

   احسان حدادی در گفت گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در خصوص حضور تیم ملی فوتبال در جام ملتهای آسیا گفت: مردم ما همیشه انتظار قهرمانی از تیم های ملی خود دارند و با وجود این که امکانات و شرایط دیگر کشورها نه تنها در فوتبال بلکه در سایر رشته های ورزشی نیز بالاتر از ایران است، مطمئن هستم همه بازیکنان ما تمام سعیشان را خواهند کرد تا دل مردم را شاد کنند.
   حدادی با بیان این که در این دوره حمایت های خوبی از این تیم ملی نسبت به ادوار گذشته شده است گفت: امیدوارم این روند خوب حمایت ها از تیم ملی ادامه پیدا کند تا مثل جام جهانی فوتبال که تیم ما درخشید، در جام ملتهای آسیا نیز نتیجه بسیار خوبی بگیریم.
   قهرمان پرتاب دیسک کشورمان گفت: مردم ایران طور دیگری فوتبال را دوست دارند که امیدوارم تیم ملی فوتبال کشورمان باتوجه به بازیکنان و کادر فنی خیلی خوبی که دارد و همچنین حمایت های خوبی که از این تیم شده است بتواند قهرمان جام ملتهای آسیا شود.
   احسان حدادی با تاکید بر این که مردم پشت و حامی تیم ملی فوتبال هستند اظهار داشت: فوتبال در ایجاد نشاط و شادی عمومی مردم ایران بسیار تاثیرگذار است و با موفقیت های تیم ملی فوتبال همه مردم کشور شاد می شوند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,070,975
تعداد بازدید امروز : 16,800
تعداد بازدید دیروز : 21,860
آخرین به روزرسانی : 1398/04/03