امروز : دوشنبه 27 خرداد 1398
   
  • آیین نکوداشت مربیان برتر سال ۱۳۹۶

   دکتر مسعود سلطانی فر :تجلیل و تقدیر از برترین ها باید در جامعه ترویج پیدا کند/مبنای تعامل در کشورمان باید اشتراکات باشد نه اختلافات

    دکتر مسعود سلطانی فر :تجلیل و تقدیر از برترین ها باید در جامعه ترویج پیدا کند/مبنای تعامل در کشورمان باید اشتراکات باشد نه اختلافات

   وزیر ورزش و‌جوانان با بیان اینکه مبنای تعامل در کشورمان باید اشتراکات باشد نه اختلافات تاکید کرد: تجلیل و تقدیر از برترین ها و موفق ترین ها سنت بسیار حسنه ای است که باید ترویج پیدا کند.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر سلطانی فردر آیین نکوداشت مربیان برتر سال ۱۳۹۶ اظهار داشت:در جمعی هستیم که همه دلسوزان ورزش و فوتبال کشور حاضر هستند و یادآور خاطرات خوش نوجوانی و جوانی ماست. امیدواریم این هم افزایی در همه عرصه های کشور جاری شود.
   وی افزود:تجلیل و تقدیر از برترین ها و موفق ترین ها در زمان حیاتشان سنت بسیار حسنه ای است که باید ترویج پیدا کند.

   وزیر ورزش و جوانان افزود: سال ۱۳۹۷ سال پر رویداد و موفقی برای ورزش کشور بود. ابتدا تاریخی ترین نتیجه تاریخ جام جهانی فوتبال را توسط شاگردان شما گرفتیم. سپس در بازی های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا درخشش کم نظیری داشتیم.

   وی بیان کرد: برای اولین بار در تاریخ ورزش کشور دو تیم بزرگ ایران به جمع ۸ تیم پایانی مسابقات فوتبال باشگاه های آسیا رسیدند که پرسپولیس فینالیست هم شد.

   دکتر سلطانی فر به نتایج کسب شده در المپیک جوانان اشاره کرد و اظهار داشت: با همت آینده سازان ورزش کشور رتبه ۲۴ دوره قبل تبدیل به رتبه هفتم شد و در سایر مسابقات جهانی هم خوش درخشیدیم و این نکته اینده ای روشن را برای ورزش کشور ترسیم می کند.

   او ادامه داد: در آستانه رویداد مهم جام ملت های آسیا هستیم که بسیاری از افراد جمع حاضر در موفقیت های دوره های گذشته سهیم بودند.

   وزیر ورزش و‌جوانان تاکید کرد : با حمایت همه جانبه ای که فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان از تیم ملی فوتبال داشته است امیدواریم انتظار ۴۲ ساله کشورمان برای قهرمانی در جام ملت های آسیا به پایان برسد.

   او با بیان اینکه کشور در شرایط ویژه ای قرار دارد و فشارهای زیادی را از بیرون تحمل می کند اظهار داشت : مبنای تعامل در کشورمان باید اشتراکات باشد نه اختلافات.

   وزیر ورزش و جوانان افزود: در ماه های گذشته یکی از تنها عرصه هایی که در بین مردم شادی و شعف ایجاد کرده ورزش است و باید با همدلی و عزم و اراده مردم و نخبگان از این بحران هم مثل ۴۰ سال گذشته عبور کنیم و مسیر توسعه کشور را ادامه دهیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,898,840
تعداد بازدید امروز : 8,464
تعداد بازدید دیروز : 30,835
آخرین به روزرسانی : 1398/03/27