امروز : دوشنبه 27 خرداد 1398
   
  • در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان سیستان و بلوچستان در زهک مطرح شد:

   فرمانداران سیستان و بلوچستان خواستار توزیع اعتبارات درحوزه جوانان با نگاه عدالت محور شدند

   فرمانداران سیستان و بلوچستان خواستار توزیع اعتبارات درحوزه جوانان با نگاه عدالت محور شدند

   فرماندار زهک گفت: دراین شهرستان ۸۲ درصد جمعیت ما جمعیت روستایی است که دارای ظرفیت بسیار خوبی در زمینه سرمایه گذاری در بخش استغال جوانان روستایی می باشد .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان وبه نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان،اربابی در جلسه ستاد ساماندهی جوانان استان که با حضور تندگویان معاون وزیر ورزش و جوانان برگزار شد افزود: این شهرستان علی رقم اینکه دارای جمعیت جوان بوده اما فاقد رشد جمعیت است .
   وی ادامه داد: ارزش دادن و بها دادن به قشر جوان یکی از مهمترین مسایلی است که باید به آن بطور جدی پرداخته شود چرا که اگر بدرستی در این زمینه برنامه ریزی نشود قطعا مهاجرت جمعیت جوان به حاشیه شهرها بیشتر رخ خواهد داد .
   وی ادامه داد: اگر برنامه ریزی صحیحی در این زمینه صورت نپذیرد قطعا بیگانگان منتظر فرصتهای مناسب جهت ضربه زدن هستند .
   فرماندار نیمروز نیز در این جلسه گفت: بحث آسیب های اجتماعی به عنوان یکی از مسایل جدی مطرح است .
   حاجی حسینی ادامه داد: در حوزه منطقه سیستان که گرفتار خشکسالی های ۲۰ ساله شده، بیشترین قشری که مستقیما مورد آسیب قرار گرفتند قشر جوان بوده است .
   وی ادامه داد: امروز سن ازدواج دربین جوانان بسیار بالا رفته که شاید یکی از دلایل آن ما بعنوان متولیان امر بوده ایم .
   فرماندار نیمروز ادامه داد: درحوزه جوانان خواستار توزیع عادلانه اعتبارات درتمامی برنامه ها بصورت شفاف هستیم .
   فرماندار خاش نیز گفت: استان سیستان و بلوچستان بعنوان جوانترین استان کشور محسوب می شود اما متاسفانه علاوه بر بحرانهای دسته بندی شده ملی، بحرانهایی با شرایط استان نیز گریبانگیر جوانان دراین استان شده است .
   یوسفی گفت: متاسفانه امروز اتهام قاچاقچی بودن به مردم این استان می خورد در حالی که خود این مردم قربانیان قاچاق مواد مخدر هستند .
   وی ادامه داد: ما در ثبات امنیت در کل کشور تاثیر بسزایی داریم و مردم مرزدار این استان با بذل جان و ایثارگری های خود به وضوح این ادعا را ثابت کرده اند .
   وی اضافه کرد: هرگز نباید پنداشت که بیان حل مشکل و طرح مسئله بعنوان نفی خدمت است بلکه مردم این استان قدردان و پاسدار نظام هستند .
   فرماندار خاش ادامه داد: مردم در این استان بیش از ۱۳۰۰ کیلومتر از سرحدات ایران اسلامی را در استان ما پاسداری می کنند .
   یوسفی اضافه کرد: دشمن هدف گذاری برقشر جوان را در برنامه خودش دارد و میداند که اگر در این حوزه کار کند به هدفش رسیده است .
   وی افزود: باید در خصوص پرکردن اوقات فراغت جوانان کارهای اساسی صورت گیرد و برنامه های اصولی در این زمینه انجام شود .
   وی ادامه داد: علی رقم نگاههای ویژه، استان سیستان و بلوچستان باتوجه به محرومیتهایی که به ارث برده نتوانسته خودش را به میانگین کشوری برساند .
   فرماندارقصرقند نیز گفت: اگر مابرای جوانان مان برنامه ریزی صحیح و درستی نکنیم قطعا بیگانگان که در کمین هستند برنامه ریزی و می کنند .
   حمیرا ریگی ادامه داد: اکر درجنگ تحمیلی دشمن قلب جوانان ما را هدف گرفت اکنون به سراغ افکار و اعتقادات آنها آمده، پس باید حواسمان را کاملا در این باره جمع کنیم .
   وی ادامه داد: ماخواستار نگاه عدالت محور از دور به نزدیک هستیم
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,919,979
تعداد بازدید امروز : 29,603
تعداد بازدید دیروز : 30,835
آخرین به روزرسانی : 1398/03/27