امروز : دوشنبه 27 خرداد 1398
   
  • مدیرکل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان :

   ترکیب شورای مرکزی مجامع سازمان های مردم نهاد مشخص می شود

   ترکیب شورای مرکزی مجامع سازمان های مردم نهاد مشخص می شود

   مدیرکل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: ترکیب اعضای شورای مرکزی مجامع سازمان های مردم نهاد جوانان سراسر کشور هفته آینده مشخص می شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان سجاد سالک با اعلام اینکه ترکیب اعضای شورای مرکزی مجامع سازمان های مردم نهاد جوانان سراسر کشور هفته آینده مشخص می شود، تصریح کرد: در هفته آتی در نشستی که به میزبانی استان کرمان برگزار خواهد شد هر یک از 31 عضو شورا تعیین تکلیف می شوند .
   مدیرکل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به ترکیب مجمع اظهار داشت: انتظار داریم و تخمین زده ایم که حداقل 20 درصد از اعضای شورای مرکزی را خانم های حاضر در مجمع تشکیل دهند.
   وی افزود: در مقایسه با آمار مشارکت اجتماعی بانوان مانند حضور خانم ها در مجلس شورای اسلامی در هیات رئیسه مجلس و صحن علنی، خانم های جوان در مجامع سازمان های مردم نهاد جوانان سراسر کشور، بسیار چشمگیر است و این موضوع بسیار خوشحال کننده است.
   او با اعلام اینکه : تعدادی از خانم ها برای هیات رئیسه هم کاندید شدند گفت: امیدواریم در مجموع ترکیب بسیار خوب و متوازن و شایسته ای به عنوان هیات رئیسه انتخاب شوند . هرچند نگاه جتسیتی وجود ندارد اما ما بسیار امیدواریم که بانوان هم حضوری موفق و موثر داشته باشند.
   سالک با تاکید بر یزوم برگزاری انتخاباتی سالم و عدالت محورخاطر نشان ساخت: تدابیری اندیشیده ایم و به دنبال این هستیم که در برگزاری انتخابات هیات رئیسه به کمک یکی از شرکت های دانش بنیان انتخابات الکترونیکی برگزار کنیم و به این ترتیب هم در زمان صرفه جویی کردیم هم از لحاظ دقت شمارش و امنیت انتخابات وضعیت بسیار خوبی را داشته باشیم.
   مدیرکل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه قصد داریم در حاشیه مجمع ملی در کرمان نمایشگاهی نیز در خصوص دستاوردهای سمن ها برگزار کنیم تصریح کرد: مهمانان ویژه ای که از دولت و مجلس در کرمان حضور پیدا می کنند با حضور در این نمایشگاه در جریان قابلیت ها و دستاوردهای سمن ها هم قرار خواهند گرفت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,919,315
تعداد بازدید امروز : 28,939
تعداد بازدید دیروز : 30,835
آخرین به روزرسانی : 1398/03/27