امروز : سه شنبه 04 تیر 1398
   
  • محمد جعفرپور: قویترین مردان ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی انتخاب می شود

   محمد جعفرپور: قویترین مردان ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی انتخاب می شود

   ​محمد جعفرپور (دبیر فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی) از برگزاری "اولین دوره مسابقات قویترین مردان ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی ایران زمین" خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزشهای زورخانه ای و کشتی پهلوانی، جعفرپور در این باره اظهار داشت: برای نخستین بار این فدراسیون در نظر دارد در جهت توسعه همگانی این ورزش کهن و اقتدار بخشیدن به این ورزش ملی و همچنین ایجاد انگیزه جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی و سطح شایستگی ورزشکاران و ایجاد بستری مناسب جهت نوآوری، "اولین دوره مسابقات قویترین مردان ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی ایران زمین" را برگزار نماید.
   دبیر فدراسیون در ادامه افزود: بر همین اساس این رقابتها در چند مرحله برگزار خواهد شد که در گام نخست آن، 30 روز قبل از برگزاری رقابتها افراد متقاضی شرکت در این مسابقات در تست ورودی شرکت کرده که 24 نفر از آنها به عوان نفرات اصلی انتخاب خواهند شد.
   جعفرپور با بیان اینکه این 24 نفر انتخابی در چهار گروه 6 نفره با یکدیگر در مرحله مقدماتی رقابت خواهند داشت، گفت: از این چهار گروه 12 نفراز ورزشکاران با توجه به امتیازات کسب شده به مرحله نیمه نهایی راه می ابند و 12 نفر انتخاب شده در دو گروه 6 نفره با هم پیکار خواهند داشت تا در پایان 6 نفر برتر این دوره از رقابت های جذاب و دیدنی مشخص شوند.
   در پایان جعفرپور خاطرنشان کرد: علاقمندان جهت آگاهی بیشتر از جزییات این دوره از رقابت های قویترین مردان ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی می توانند با مراجعه به پایگاه خبری فدراسیون به نشانی الکترونیک www.izpf.ir با نکات بیشتر آیین نامه مذکور آشنا شوند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,082,612
تعداد بازدید امروز : 7,294
تعداد بازدید دیروز : 21,143
آخرین به روزرسانی : 1398/04/04