امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • بهمن مرادنیا : جلسات تخصصی به منظور بررسی موانع و مشکلات ورزشکاران تشکیل می شود

   بهمن مرادنیا : جلسات تخصصی به منظور بررسی موانع و مشکلات ورزشکاران تشکیل می شود

   استاندار کردستان در آئین تجلیل از مدال آوران المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور از تشکیل جلسات تخصصی به منظور بررسی موانع و مشکلات ورزشکاران در استان خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، بهمن مرادنیا استاندار کردستان شامگاه دوشنبه در آیین تجلیل از مدال آوران اولین دوره المپیاد استعداد های برتر ورزش کشور که در سالن آمفی تئاتر پیامبر اعظم استانداری کردستان برگزار شد، گفت: هر موفقیتی که در ورزش کسب می شود به دلیل وجود زحمات مربیان پر تلاش بوده و نباید این مهم فراموش شود.
   استاندار کردستان با بیان اینکه کردستان مانند همیشه شایستگی و توانمندی های خود را اثبات کرد، گفت: ورزشکاران حاضر در جمع، نمونه هایی از توانمندی های این استان است که باید برای آینده خود تلاش و کوشش بیشتری کنند.
   او تاکید کرد: تمام تلاش خود را برای حمایت از ورزش انجام خواهم داد؛ زیرا ورزشکاران بسیار می توانند بسیاری از مشکلات اجتماعی را کاهش دهند.
   مرادنیا گفت: ورزشکاران باید با حضور در مدارس و مراکز آموشی به عنوان الگویی، جوانان را به ورزش ترغیب کنند.
   استاندار کردستان اظهار داشت: این استان افراد توانمند و مستعد بسیاری دارد که در زمینه فردی موفقیت های بسیاری کسب کرده اند اما در مورد مسائل جمعی و گروه استان ضعیف ظاهر شده که نیاز به بررسی دارد.
   او در پایان با بیان اینکه نتوانسته ایم آنچه شایسته جوانان باشد را فراهم کنیم، گفت: جلسه ای در آینده به منظور بررسی مشکلات ورزشکاران با حضور افراد متخصص برگزار خواهد شد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,094,390
تعداد بازدید امروز : 2,946
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28