امروز : سه شنبه 04 تیر 1398
   
  • رکوردشکنی ملی پوشان در روز اول مسابقات قهرمانی آسیا

   رکوردشکنی ملی پوشان در روز اول مسابقات قهرمانی آسیا   اولین روز مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در کشور اندونزی برگزار شد.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا در کشور اندونزی از امروز صبح در پیست شهر جاکارتا آغاز شد و نمایندگان کشورمان توانستند با یک رکورد شکنی تاریخی پا به این رقابت ها بگذارند.بعد از مسابقه پوینتریس فروزان عبدالهی رکابزنان تیم ملی بزرگسالان در مسابقه 4 کیلومتر تیمی رقابت خود را برگزار کردند.
   بهنام آرین ، حسین ناطقی ، محمد رجبلو و امیرحسین جمشیدیان نمایندگان کشورمان در بخش 4کیلومتر تیمی بودند که با اختلاف 4 ثانیه نسبت به تیم رده سوم در جایگاه ششم قرار گرفتند.رکابزنان ایران توانستند در این مسابقات با ثبت زمان 4/12 رکورد این ماده در ایران بشکنند و پس از سالها غیبت در این ماده به جایگاه قابل توجهی دست یابند.در این ماده کره جنوبی اول شد و ژاپن و قزاقستان در رتبه سوم قرار گرفتند.
   در بخش جوانان نیز نمایندگان کشورمان در رتبه هفتم قرار گرفتند.همچنین مسابقه ساجده سیاحیان که طبق برنامه باید از ساعت 8 برگزار میشد لغو و به فردا موکول شد.
   این رقابتها تا 23 دی ماه ادامه خواهد داشت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,082,822
تعداد بازدید امروز : 7,504
تعداد بازدید دیروز : 21,143
آخرین به روزرسانی : 1398/04/04