امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • وزیر ورزش و جوانان با امام جمعه کاشان دیدار کرد

   سلطانی فر: برای ارتقا سطح سلامتی و نشاط جامعه باید فضاهای ورزشی را توسعه دهیم/ ۵۰۰ پروژه ورزشی در سراسر کشور تا پایان سال افتتاح خواهیم کرد

   سلطانی فر: برای ارتقا سطح سلامتی و نشاط جامعه باید فضاهای ورزشی را توسعه دهیم/ ۵۰۰ پروژه ورزشی در سراسر کشور تا پایان سال افتتاح خواهیم کرد

   وزیر ورزش و جوانان در دیداربا امام جمعه کاشان گفت :امسال حدود ۵۰۰ پروژه ورزشی در سراسر کشور تا پایان سال افتتاح خواهیم کرد که یک رکورد ویژه بود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان،دکتر سلطانی فر اظهار داشت :تیم ملی فوتبال ایران در سخت ترین گروه ممکن بهترین نتیجه تاریخ حضورش در جام جهانی را گرفت به طوری که مقام معظم رهبری هم از تلاش ملی پوشان تقدیر و تشکر کرد.

   وی در ادامه توضیحاتی را پیرامون سفر به استان کاشان ارائه کرد و افزود: از پروژه های ناتمام ورزشی عمرانی کاشان بازدید کردیم و سعی خواهیم کرد تا دو سال آینده با همکاری های استانی آنها را به اتمام برسانیم.
   وزیر ورزش و‌جوانان یاداور شد: امسال حدود ۵۰۰ پروژه ورزشی در سراسر کشور تا پایان سال افتتاح خواهیم کرد که یک رکورد ویژه بود.


   وی گفت:امسال سال پر رویدادی را در ورزش بین المللی داشتیم که به لطف خدا در اکثر آنها نتایج خوبی گرفتیم.

   دکتر سلطانی فر افزود: در بازی های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا بهترین نتایج تاریخ را گرفتیم و برای اولین بار همزمان دو تیم بزرگ فوتبال ما به جمع ۸ تیم برتر آسیا رسیدند که یک تیم هم در فینال داشتیم.

   او تاکید کرد : ورزش نیاز اساسی جامعه است و باید بیش از این ها برای جوانان کشورمان تلاش کنیم و فضای ورزشی ایجاد کنیم تا سلامت و نشاط جامعه تضمین شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,678,525
تعداد بازدید امروز : 2,155
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25