امروز : سه شنبه 04 تیر 1398
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل:

   سایت هوایی مشگین‌شهر تجهیز می‌شود

   سایت هوایی مشگین‌شهر تجهیز می‌شود

   مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده سایت هوایی مشگین‌شهر در پل معلق این شهرستان تجهیز می‌شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل،ایوب بهتاج گفت: با پیگیری‌های انجام شده سایت هوایی مشگین‌شهر در پل معلق این شهرستان تجهیز می‌شود و برای تجهیز این سایت تمهیدات لازم و اساسی در دستگاه‌های مربوطه انجام شده است.

   وی با اشاره به اینکه سال گذشته 80 میلیون تومان اعتبار برای تجهیز سایت هوایی مشگین‌شهر اختصاص یافت‌،افزود: از این مقدار اعتبار 30 درصد به منظور تجهیز و راه‌اندازی فاز دوم آن اختصاص یافته است و رفته رفته انتظار می‌رود با تخصیص اعتبارات کافی شاهد تجهیز مناسب سایت هوایی مشگین‌شهر باشیم.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بیان کرد: با برنامه‌های اتخاذ شده و حمایت مسئولان سال آینده بودجه مناسبی تجهیز سایت هوایی مشگین‌شهر اختصاص می‌یابد و با اختصاص این بودجه انتظار می‌رود سایت هوایی مشگین‌شهر به یکی از سایت‌های مجهیز در کشور تبدیل شود.

   بهتاج تصریح کرد: با توجه به اینکه در شهرستان مشگین‌شهر علاقه‌مندان زیادی به ورزش‌های هوایی وجود دارد باید تمهیدات لازم برای ایجاد و ارتقای این ورزش‌ها در شهرستان مشگین شهر به کارگرفته شود که وجود پل معلق در این شهرستان امتیازی مناسب برای نمود این امر است.

   وی اظهار داشت: امسال سایت هوایی مشگین‌شهر میزبان مسابقات کشوری بود که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سال آینده نیز مسابقات مطرح ملی با حضور ورزشکاران به نام کشور در قالب ورزش‌های هوایی در سایت هوایی پل معلق مشگین‌شهر برگزار شود.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,082,601
تعداد بازدید امروز : 7,283
تعداد بازدید دیروز : 21,143
آخرین به روزرسانی : 1398/04/04