امروز : دوشنبه 03 تیر 1398
   
  • دکتر سلطانی‌فر در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک :

   تیم ملی فوتبال شایسته قهرمانی در آسیاست/ درباره کی روش فدراسیون فوتبال تصمیم گیری می کند

    تیم ملی فوتبال شایسته قهرمانی در آسیاست/ درباره کی روش فدراسیون فوتبال تصمیم گیری می کند

   وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: تیم ملی فوتبال ایران شایستگی کسب عنوان قهرمانی در جام ملت های آسیا را دارد .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورززش و جوانان ،دکتر مسعود سلطانی فر پس از برگزاری چهل و ششمین مجمع عمومی کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران در پاسخ به شرایط تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ملی فوتبال ما در حال حاضر شاید قوی‌ترین تیم آسیا است این را هم با دلیل می‌گویم، 45 سال است که مسائل ورزش کشور و دنیا را دنبال می‌کنم، تیم ما تجربه بسیار خوبی از حضور موفق در جام‌جهانی روسیه دارد و از طرفی مجموعه خوبی از تیم ملی در کنار مردم حمایت می‌کند. کادر فنی توانمند و خوبی داریم، بازیکنان داخلی و خارجی باکیفیتی در تیم ملی حضور دارند و در هر پست دو بازیکن آماده داریم که مجموعه این عوامل نشان می‌دهد بیش از پیش شایستگی قهرمانی در آسیا را دارد.
   وزیر ورزش و جوانان در ادامه بحث تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: دل تمام مردم برای قهرمانی تیم ملی فوتبال در آسیا می‌تپد و همانطور که سرمربی تیم ملی گفته، ما خانواده‌ترین تیم موجود هستیم و امیدواریم همان‌طور که در دو قدم اول به پیروزی رسیدیم در ادامه راه نیز موفق باشیم.
   دکتر سلطانی فر در مورد اظهارات کی روش برای ادامه حضور در تیم ملی فوتبال ایران پاسخ داد: در خصوص سرمربی تیم ملی فوتبال ایران فدراسیون فوتبال تصمیم گیری خواهد کرد.
   وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این سؤال که تا پایان سال انتخابات چند فدراسیون ورزشی برگزار خواهد شد، گفت: فکر می‌کنم طبق جدول و ثبت‌نام‌هایی که انجام شده است اگر بررسی صلاحیت‌ها زیاد طول نکشد انتخابات 4، 5 فدراسیون ورزشی برگزار خواهد شد اما شاید بررسی صلاحیت‌ها کمی طولانی شود.
   دکتر سلطانی فر همچنین در پاسخ به این سؤال که آیا انتخابات فدراسیون والیبال تا پایان سال برگزار خواهد شد یا نه، گفت: فکر می‌کنم به سال آینده موکول شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,072,078
تعداد بازدید امروز : 17,903
تعداد بازدید دیروز : 21,860
آخرین به روزرسانی : 1398/04/03