امروز : چهارشنبه 30 مرداد 1398
   
  • جلسه روسای فدراسیونهای ورزشی با وزیر ورزش و جوانان

   دکتر احمدی: بیش از ۵۲۰ طرح ورزشی در چهلمین سال پیروزی انقلاب به بهره برداری خواهد رسید

   دکتر احمدی: بیش از ۵۲۰ طرح ورزشی در چهلمین سال پیروزی انقلاب به بهره برداری خواهد رسید

   معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی و زارت ورزش و‌جوانان از برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های فرهنگی در چهلمین سال پیروزی انقلاب خبرداد.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر عبدالحمیداحمدی که در نشست فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان سخن می گفت،افزود: ۲۶دی ماه برای ماه یک روز خاص و در تاریخ انقلاب اسلامی یک رویداد فراموش نشدنی است.

   وی گفت: در آستانه بهمن ماه و ماه پیروزی انقلاب اسلامی و در واقع آغاز پنجمین دهه انقلاب اسلامی خواهیم بود که آغاز مبارکی برای جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

   معاون وزیر ورزش و‌جوانان به برنامه های فرهنگی این وزارتخانه در آستان پیروزی انقلاب اشاره کرد و یاداور شد: با تاکید وعنایت دکتر سلطانی فر موضوع برنامه ریزی با محوریت چهلمین سال پیروزی انقلاب را آغاز کردیم و برای دستیابی به نتایج مطلوب در ۲۳بهمن ۱۳۹۶ ستاد چهلمین سالگرد ورزش و جوانان تشکیل شد.

   او اضافه کرد: به این ترتیب به تناوب در موقعیت ها و مناسبت های مختلف ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، جلسات مان را در وزارت ورزش و جوانان با مشارکت فدراسیون های ورزشی و زیر مجموعه پیگیری کردیم.

   دکتر احمدی یاداور شد :در این راستا بر اساس ابلاغ ستاد ملی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ،کار گروه ورزش و جوانان را با مشارکت دستگاه های ذی ربط تشکیل و جلسات منظمی را برگزار کردیم تا در تدوین و اجرای برنامه ها، هماهنگی و انسجام ایجاد شود.

   وی با اشاره به شعاری که توسط کارگروه ورزش و جوانان برای چهلمین سال پیروزی انقلاب در نظر گرفته شد اشاره کرد و گفت: نام امسال را چهل سال ورزش، چهل سال افتخار به تصویب رسید.

   معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی ادامه داد: بر اساس همین عنوان، مجموعه ای متنوع از فعالیت ها و دستاوردها در حوزه ورزش و جوانان در غالب های رسانه ای تدوین و تنظیم کردیم.

   وی ادامه داد : در این ارتباط جشنواره هایی با رویکرد تبلیغی و ترویجی را در حوزه عکس ورزشی ، نماهنگ های ورزشی که همه فدراسیون های ورزشی، ادارات کل استان ها و سایر بخش های مرتبط با ورزش طراحی کردیم.

   دکتر احمدی افزود : برای ایجاد هماهنگی ،برنامه ها رادر غالب دستور العمل های اجرایی را برای فدراسیون های ورزشی و ادرات کل ورزش و جوانان ارسال کردیم.

   او در بخش دیگری از سخنانش از بهره برداری بیش از ۵۲۰ طرحی ورزش در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در سطوح ملی، استانی و روستایی خبر داد و افزود: طبق تاکید وزارت ورزش و جوانان طرح هایی که آماده بهره برداری است را در نظر داریم تا بهمن ماه و تا پایان سال انهارا افتتاح خواهیم کنیم.

   معاون وزیر ورزش و‌جوانان همچنین با اعلام برگزاری مسابقات ورزشی بین المللی به میزبانی ۱۷ فدراسیون گفت: فدراسیونهایی چون بوکس، بدمینتون، ووشو،اسکواش، تکواندو، تیروکمان، دوومیدانی، سوارکاری، ژیمناستیک، شطرنج، کاراته، کشتی ، وزنه برداری ، گلف و... برگزار کننده رقابتهای بین المللی هستند.

   او گفت:حضور این کشورها پیام روشنی برای جامعه جهانی دارد و توانمندی کشورمان را برای میزبانی در حوزه ورزش را نشان می دهد.

   دکتر احمدی افزود: تلاش کرده ایم برنامه های ورزشی فدراسیون ها را با رویکرد مشارکت مردمی پیگیری کنیم .
   وی افزود : اطمینان دارم ورزش در این ایام یک حوزه پیشگام خواهد بود و قطعا برنامه نشاط بخشی را خواهیم داشت.

   دکتر عبدالحمید احمدی تاکید کرد:با توجه به مصادف شدن این ایام با شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) دقت های لازم در خصوص برنامه ها مد نظر قرار خواهد گرفت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,401,247
تعداد بازدید امروز : 14,908
تعداد بازدید دیروز : 19,103
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30