امروز : چهارشنبه 30 مرداد 1398
   
  • قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در نشست مشترک وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون های ورزشی :

   فجر چهلم عرصه دفاع مقدس در برابر نظام سلطه است / دکتر سلطانی فر از وزرای پیشگام در تشکیل ستاد فجر چهلم است

   فجر چهلم عرصه دفاع مقدس در برابر نظام سلطه است / دکتر سلطانی فر از وزرای پیشگام در تشکیل ستاد فجر چهلم است

   قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت : دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و گرامیداشت چهلمین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی وظیفه دینی ، انقلابی و اداری است .


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، نصرت الله لطفی در نشست مشترک وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون ها از فعالیت ستاد فجر چهلم انقلاب اسلامی در وزارت ورزش و جوانان به عنوان اولین وزارتخانه ای که این ستاد را در بین وزارتخانه ها تشکیل داد ، به نیکی نام برد و از دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در راستای توجه به اهمیت حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیر کرد.

   وی فجر چهلم انقلاب اسلامی را در سه منظر مورد توجه قرار داد و اظهار داشت :روال متعارف و عادی در بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی ، اهمیت خاص چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که به بلوغ ، تکامل و بالندگی رسیده است و حساسیت مقطعی که دفاع مقدس را در برابر نظام سلطه نشان می دهد .

   قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد: در مقطع کنونی که نظام سلطه دو سال پیش اعلام کرده بود انقلاب اسلامی چهلمین سالگرد خود را نخواهد دید ، بزرگداشت فجر چهلم انقلاب اسلامی بیش از گذشته اهمیت دارد چرا که نظام سلطه قصد دارد مردم را هدف قرار دهد و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تحقیر کند و جو بی اعتمادی را به مردم تلقین کند و در این شرایط حفظ نظام از اعظم فرایض است .

   وی تاکید کرد : آنچه مسلم است دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و گرامیداشت چهلمین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی وظیفه دینی ، انقلابی و اداری است .بطوریکه دشمن اسلام را هدف قرار داده و قصد براندازی انقلاب را دارد اما باز هم با توکل بر خدا و پشتوانه مردم فجر چهلم را برای تحقق دفاع مقدس مقابل نظام سلطه با شور و شکوه برگزار می کنیم .

   لطفی همچنین بار دیگر تشکیل ستاد فجر چهلم در کشور را مورد توجه قرار داد و از هماهنگی در استان ها و مرکز به منظور برگزاری باشکوه مراسم فجر چهلم انقلاب اسلامی ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت :همه مردم و دستگاه ها در قالب وظیفه دینی و انقلابی و بدون توجه به گرایش های سیاسی فجر چهلم ماندگاری را رقم خواهند زد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,402,371
تعداد بازدید امروز : 16,032
تعداد بازدید دیروز : 19,103
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30