امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • در پی رقابت تماشایی و جذاب در پیست غدیر اهواز :

   خوزستان بر سکوی نخست مرحله نهایی مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور

   خوزستان بر سکوی نخست مرحله نهایی مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور

   مرحله ششم و پایانی مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور با قهرمانی تیم استان خوزستان به پایان رسید و استان های کرمان و یزد به ترتیب دوم و سوم شدند.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، راند ششم و پایانی مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم قهرمانی کشور روز جمعه ۲۸ دی ماه با حضور بیش از ۵۰ شرکت کننده آقا و خانم از استان های سراسر کشور در پیست اتومبیلرانی غدیر اهواز در حضور مسئولین استانی و استقبال تماشاگران علاقمند به این رشته برگزار شد و پس از رقابتی دیدنی میان شرکت کنندگان، در کلاس آزاد آقایان، مجید فتحی از خوزستان به قهرمانی رسید و حسن منتظر و شهزاد عزیزی هر دو از مازندران به ترتیب دوم و سوم شدند.
   در کلاس تا ۱۵۰۰ نیز مجتبی پورحسنی از یزد، علی یزدانی از مرکزی و مهرصاد پور ریخته گر از خوزستان به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند.
   در کلاس تا ۲۰۰۰، عبدالعزیز راشدی از خوزستان بر سکوی نخست ایستاد، میثم زمانی از یزد دوم شد و دانش پور از خوزستان مقام سوم را به دست آورد.
   همچنین در کلاس تا ۱۵۰۰ بانوان، لیلا پیکان پور از اصفهان قهرمان شد، سرور دستگاهی از خوزستان به نایب قهرمانی رسید و محبوبه واحدیان از کرمان در رده سوم قرار گرفت.
   در کلاس تا ۲۰۰۰ نیز سیما یزدان پناه از کرمان رده نخست را به خود اختصاص داد، یلدا مرادی از گیلان مقام دوم را به دست آورد و فاطمه احمدی از کرمان در رده سوم جای گفت.

   نتایج کلی و قهرمان سال این رشته اتومبیلرانی به زودی از سوی کمیته اسلالوم فدراسیون اعلام می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,094,065
تعداد بازدید امروز : 2,621
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28