امروز : چهارشنبه 29 اسفند 1397
   
    • در پایان مسابقات لیگ دسته یک جوانان و بزرگسالان صورت گرفت؛

      قهرمانی «جام نقش جهان» در انحصار هوگوپوشان باشگاه مقاومت/ شهرداری ورامین نایب قهرمان شد

      قهرمانی «جام نقش جهان» در انحصار هوگوپوشان باشگاه مقاومت/ شهرداری ورامین نایب قهرمان شد

      با برگزاری هفته پایانی از بیست و چهارمین دوره لیگ دسته یک جوانان و بزرگسالان مردان «جام نقش جهان» تیم باشگاه مقاومت موفق شد هشتمین عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت نماید؛ شهرداری ورامین بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و هیات تکواندو شمال شرق سوم شد.

      به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان از سایت فدراسیون تکواندو، رقابت‌های هفته سوم تا پنجم (پایانی) از دور برگشت بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ دسته یک جوانان و بزرگسالان مردان «جام نقش جهان» "یادواره شهدای تکواندو مدافع حرم" امروز( دوشنبه – یکم بهمن‌ماه) با حضور 6 تیم در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

      باشگاه مقاومت، باشگاه یزدان، هیات تکواندو شمال‌شرق، شهرداری ورامین، نیروی زمینی ارتش و هیات تکواندو شهرستان ابهر تیم‌های حاضر در این دوره از مسابقات هستند.

      در پایان این دوره از رقابت‌ها، هوگوپوشان باشگاه مقاومت با کسب 19 امتیاز موفق شدند برای هشتمین مرتبه عنوان قهرمانی قدیمی‌ترین لیگ تکواندو را به خود اختصاص دهند؛ شهرداری ورامین با 18 امتیاز نایب قهرمان شد و هیات تکواندو شمال شرق با 16 امتیاز برسکوی سومی ایستاد.

      تیم‌های باشگاه یزدان، نیروی زمینی ارتش و هیات تکواندو شهرستان ابهر نیز به ترتیب در رده چهارم تا ششم قرار گرفتند.

      از سوی سازمان لیگ بهترین های بیست و چهارمین دوره «جام نقش جهان» به شرح ذیل معرفی شدند:

      بهترین داور: فردین محمدعلی نژاد (مازندران)
      بهترین سرمربی: علی اشرف قنبری (باشگاه مقاومت)
      فنی‌ترین بازیکن: علی احمدی (هیات تکواندو شمال شرق)
      تیم اخلاق: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران
      بهترین سرپرست: محمد رمضانی (هیات تکواندو شهرستان ابهر)


      نتایج کسب شده به شرح ذیل است:

      هفته سوم///
      تیم باشگاه یزدان 7 – تیم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران یک
      تیم هیات تکواندو شمال‌شرق 4 – تیم باشگاه مقاومت 4
      تیم هیات تکواندوشهرستان ابهر یک – تیم شهرداری ورامین 7

      هفته چهارم///
      تیم شهرداری ورامین 5 – تیم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران 3
      تیم باشگاه یزدان 4 – تیم باشگاه مقاومت 4
      تیم هیات تکواندو شمال‌شرق 7 – تیم هیات تکواندوشهرستان ابهر یک

      هفته پنجم///
      تیم باشگاه مقاومت 5 – تیم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران 3
      تیم هیات تکواندو شمال‌شرق 3 – تیم شهرداری ورامین 5
      تیم هیات تکواندوشهرستان ابهر یک – تیم باشگاه یزدان 7
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 19,985,431
تعداد بازدید امروز : 7,768
تعداد بازدید دیروز : 24,057
آخرین به روزرسانی : 1397/12/28