امروز : شنبه 23 آذر 1398
   
  • اقدامات فرهنگی فدراسیون تکواندو در آستانه فجر چهلم انقلاب اسلامی

   اقدامات فرهنگی فدراسیون تکواندو در آستانه فجر چهلم انقلاب اسلامی

   فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران با تشکیل ستاد ویژه ای به ریاست دبیر این فدراسیون اقدامات فرهنگی خود را در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مورد بحث و بررسی قرار داد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در گزارش عملکرد سه ماهه سوم سال و همچنین برنامه های در دست اقدام این فدراسیون تا پایان سال موارد متعددی به چشم می خورد که برگزاری مسابقات قهرمانی کشور با عنوان چهل سال ورزش، چهل سال افتخار یکی از این موارد است.
   همجنین نام گذاری لیگ دسته یک بانوان با عنوان شهید شاخص ورزش کشور بانو زینب کمالی، برگزاری مسابقات قرآنی ویژه تکواندوکاران قاری در کلیه لیگ های کشور، دیدار از خانواده های شهدای تکواندوکار در کلیه استان های کشور، اجرای مراسم میثاق با شهید گمنام در مزار شهید گمنام فدراسیون تکواندو و اهدای مدال جهانی و المپیکی قهرمانان ملی کشور به شهدای تکواندو بخش دیگری از این برنامه ها است .
   اما اجرای طرح زکات ورزشی در سطح کشور یکی از برنامه های جالب فدراسیون تکواندو است که با هدف آموزش رایگان تکواندو به افراد کم درآمدو بچه های کار و کم برخوردار برگزار می شود و به صورت ملی به اجرا درامده است .
   از جمله مهم ترین برنامه های در دست اقدام فدراسیون تکواندو تا پایان سال می توان به تولید موشن گرافی با موضوع افتخارات تکواندو کشور، برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع اولین های تکواندو در چهل سال افتخار، برگزاری رقابت های بین المللی جام فجر و جام باشگاه های آسیا به میزبانی کشورمان، تقدیر از چهل قاری تکواندوکار برتر کشور و برگزاری مسابقات بین المللی جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو اشاره کرد.
   لازم به ذکر است نشر شعار تکواندو، چهل سال افتخار در کلیه رویدادها و برنامه های مرتبط با چهل سالگی انقلاب در فدراسیون تکواندو و استان های کشور از دیگر برنامه های در دست اقدام فدراسیون تکواندو به مناسبت چهلمین فجر انقلاب اسلامی است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,803,716
تعداد بازدید امروز : 21,605
تعداد بازدید دیروز : 21,583
آخرین به روزرسانی : 1398/09/23