امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • دکتر سلطانی فر در حاشیه مراسم افتتاحیه سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در اندیمشک :

   جام تختی در امتداد سیاست تمرکززدایی در اندیمشک برگزار می شود

   جام تختی در امتداد سیاست تمرکززدایی در اندیمشک برگزار می شود

   وزیر ورزش و جوانان یکی از سیاست های این وزارتخانه را واگذاری میزبانی رویدادهای بین المللی به نقاط مختلف ایران به منظور رونق ورزش و ایجاد شور و‌نشاط در بین مردم اقصی نقاط ایران دانست .


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ؛ دکتر مسعود سلطانی فر در حاشیه مراسم افتتاحیه سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در اندیمشک ، سیاست وزارت ورزش و جوانان را تمرکززدایی میزبانی مسابقات بین المللی از تهران به دیگر نقاط ایران دانست و توضیح داد : برگزاری رقابت های بین المللی در استان های مختلف با توجه به زیرساخت ها و امکاناتی که در اختیار دارند باعث افزایش همکاری و تعامل میان مسئولان ورزشی و ورزشکاران کشورمان با کشورهای دیگر می شود و همچنین باع شور و نشاط بیشتر در استان ها می شود کما اینکه برگزاری رقابت های بین المللی جام تختی در سالن شهید سروندی اندیمشک که امروز افتتاح شد با استقبال بسیار خوب مردم خوزستان و حضور پرشور آن ها در سالن رقابت ها شد.

   وزیر ورزش و جوانان اندیمشک را به عنوان یکی از ستون های اصلی کشتی فرنگی ایران که قهرمانان بزرگی را به کشتی ایران تقدیم کرده نام برد و‌ادامه دارد : اندیمشک ،پتانسیل بالایی در کشتی و رشته های مختلف ورزشی دارد و بر همین اساس نیز سالن ۵ هزار نفری این شهر نیز تا یک سال آینده به بهره برداری می رسد تا ورزشکاران استان از امکانات بیشتری برای بهره برداری بهره ببرند.

   دکتر سلطانی فر بر برگزاری مسابقات کشتی فرنگی در اندیمشک را بسیار خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت :رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی هم در کرمانشاه برگزار خواهد شد.

   وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد :کشتی به عنوان ورزش اول ایران افتخارات زیادی برای ورزش کشور بدست آورده و امیدوارم شاهد موفقیت های هر چه بیشتر کشتی گیران ایران در رویدادهای بین المللی باشیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,100,073
تعداد بازدید امروز : 8,629
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28