امروز : پنجشنبه 23 آبان 1398
   
  • سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران :

   فوتبال ایران فراتر از آسیا است / فینال اصلی بازی با ژاپن است

   فوتبال ایران فراتر از آسیا است / فینال اصلی بازی با ژاپن است   سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران موفقیت های این تیم در جام ملت های آسیا را ستود و قدرت فنی فوتبال ایران را فراتر از قاره آسیا دانست و تاکید کرد در صورت پیروزی مقابل ژاپن قطعا قهرمانی از آن ایران است.

   محمود یاوری در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،موفقیت های اخیر تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت ها را ستود و اظهار داشت: فوتبال ایران یک سرو گردن از حریفانش بالتذ بوده و در جام ملت های اسیا هم ثابت کرد که فراتر از فوتبال قاره کهن است و در قالب این رقابت ها همه قدرت و اعتبار فوتبال ملی کشورمان را به وضوح دیدند.
   مدیر فنی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: حق ایران در این رویدا قهرمانی و فتح جام است و امیدوارم به حق خودش برسد و با فتح جام و شاد کردن دل مردم به ایران بازگردد .
   ملی پوش اسبق فوتبال ایران و باشگاه پاس بازی های ایران در هفدهمین دوره جام ملت های اسیا را بسیار خوبی توصیف کرد و اهمیت بازی ایران مقابل ژاپن را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: بازی ایران و ژاپن در مرحله نیمه نهایی این دوره از جام فینال واقعی است چرا که این دو تیم برتر از بقیه حریفان نشان دادند و شک نکنید هر کدام به فینال برسند می توانند قطر یا امارات را مغلوب کنند به همین دلیل اینم دیدار برای هر دو تیم فوق العاده مهم است .
   محمودیاوری ادامه داد: ژاپن هنوز دست خود را بصورت کامل رو نکرده و به برخی از بازیکنانش بازی نداده چرا که خوب می دانند کی روش قدرت خوبی در تحلیل تیم حریف دارد به همین دلیل بازی ایران در برابر ژاپن یکی از دیدارهای مهم جام ملت های آسیا محسوب می شود .
   پیشکسوت فوتبال ایران با اشاره به حمایت های خوبی که از تیم ملی فوتبال ایران صورت گرفته است ،اظهار داشت: تا اینجا تیم ملی فوتبال ایران به خوبی قدرت خود را نمایان کرده و انشالله با توجه به توان این تیم قهرمانی هم از آن ما خواهد بود .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,200,744
تعداد بازدید امروز : 2,299
تعداد بازدید دیروز : 16,149
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22