امروز : یکشنبه 31 شهریور 1398
   
  • وزیر ورزش و جوانان: در سفر رئیس جمهور به استان سمنان اعتبارات خوبی به حوزه ورزش اختصاص یافت

   وزیر ورزش و جوانان: در سفر رئیس جمهور به استان سمنان اعتبارات خوبی به حوزه ورزش اختصاص یافت

   وزیر ورزش و جوانان گفت: دولت تدبیر و امید اهمیت زیادی برای ورزش قائل است و در سفر رئیس جمهور به استان سمنان اعتبارات خوبی به حوزه ورزش اختصاص یافت.

   ‍ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،دکتر مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در آئین افتتاح پروژه چمن مصنوعی شهرستان آرادان گفت: هر روز که موجبات رضایت مردم را فراهم نماییم، آنروز برای ما عید، مبارک و فجر است.

   وی افزود: امروز به برکت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و موجودیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران چند پروژه جدید در شهرستان‌های گرمسار و آرادان به بهره برداری رسیده است.

   نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: به لطف خداوند و همراهی مردم در سال ۱۳۹۷، در هر استان چندین پروژه به بهره برداری رسیده است که حاصل همدلی و همراهی مردم با مدیران ورزشی کشور است.

   وی گفت: فجر چهلم، برای وزارت ورزش و جوانان از هفته دولت ۹۷ آغاز شده و تا پایان ایام الله دهه مبارک فجر ۹۷ ادامه خواهد یافت و در این ایام مبارک، هر روز و هر هفته در هر یک از نقاط سرزمین مقدس ایران، پروژه ای برای رفاه حال مردم به بهره برداری خواهد رسید.

   سلطانی فر گفت: ایجاد نشاط و شور برای مردم از مهمترین وظایف ماست و ما موظفیم تا شرایط را برای نشاط عمومی مردم فراهم کنیم و هم برای قهرمانی جوانان گام بر داریم.

   وی اذعان داشت: ما اطمینان داریم، شیرمردان‌تیم ملی ایران که به راحتی دیوار چین را شکستند، بر سامورایی های ژاپن هم غلبه خواهند نمود.

   وزیر ورزش و جوانان، سال ۱۳۹۷ را سالی بسیار پر رویدادی از حیث ورزش برای مردم ایران برشمرد و گفت: در سال ۹۷ کار نامه بسیار درخشانی را در مقوله ورزش داشتیم و امسال را با جام جهانی آغاز کردیم، در جاکاراتا خوش درخشیدیم، در جام باشگاه‌ها و پارا المپیک حضور یافتیم و در یک چهارم نهایی فوتبال، حضور دوتیم استقلال و پرسپولیس را تجربه نمودیم و اکنون نیز تیم ملی ما در یک چهارم نهایی است که امیدواریم در پایان سال ۹۷ روزهایی رویایی و شیرین را در پیش رو داشته باشیم.

   وی گفت: بدنبال سفر رئیس جمهور در همه بخش‌ها، اعتبار خوبی به استان اختصاص یافت و تامین اعتبار برای پروژه های جانبازان و معلولین سمنان و استادیوم شاهرود و سایر پروژه های‌استان به انجام رسیده است.

   وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: سیاست ما این است که با در اختیار قرار دادن امکانات به اقصی نقاط کشور شاهد موفقیت های جوانان در رویداد های ملی باشیم و امیدواریم با اختصاص اعتبارات مناسب، تا پایان سال ۹۸ شاهد تکمیل و بهره برداری از پروژه ها باشیم.

   وی گفت: امید است با تلاش‌های مسئولین‌ورزش استان شاهد توسعه و رشد جوانان با انگیزه و استعداد های استان بوده و خبر های خوشی را از استان سمنان در آینده بشنویم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,156,767
تعداد بازدید امروز : 4,883
تعداد بازدید دیروز : 22,625
آخرین به روزرسانی : 1398/06/31