امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • دکتر سلطانی فر در جلسه با اعضای هیات مدیره جدید باشگاه استقلال:

   خصوصی سازی ، آرامش،ساماندهی باشگاه و تامین منابع مالی و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی مهمترین وظابف اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال است /مصرانه به دنبال تحقق خصوصی سازی و واگذاری باشگاههای استقلال و پرسپولیس هستم

   خصوصی سازی ، آرامش،ساماندهی باشگاه و تامین منابع مالی و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی مهمترین وظابف اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال است /مصرانه به دنبال تحقق خصوصی سازی و واگذاری باشگاههای استقلال و پرسپولیس هستم

   وزیر ورزش و جوانان در جلسه با اعضای هیات مدیره جدید باشگاه استقلال تاکید کرد که خصوصی سازی ، آرامش،ساماندهی باشگاه و تامین منابع مالی و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی مهمترین وظابف اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال است و مصرانه به دنبال تحقق خصوصی سازی و واگذاری باشگاههای استقلال و پرسپولیس هستم.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،دکتر سلطانی فر در جلسه با اعضای هیات مدیره جدید باشگاه استقلال تاکید کرد که خصوصی سازی ، آرامش،ساماندهی باشگاه و تامین منابع مالی و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی مهمترین وظابف اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال است و مصرانه به دنبال تحقق خصوصی سازی و واگذاری باشگاههای استقلال و پرسپولیس هستم .
   براساس مصوبه مجمع باشگاه فرهنگی ورزش استقلال اقایان امیرحسین فتحی،سید میرشاد ماجدی ،نصرت الله منزوی ،اسماعیل خلیل زاده و احمد سعادتمند به مدت دوسال به عضویت هیات مدیره باشگاه استقلال درآمدند.

   دکتر سلطانی فر در جلسه با اعضای هیات مدیره جدید باشگاه استقلال با تقدیر از اعضای پیشین که بدلیل قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان نتوانستند در خدمت این باشگاه باشند مولفه های خصوصی سازی باشگاه ،ثبات و آرامش و پرهیز از حاشیه ،تامین منابع مالی و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی را برای پیشرفت امور باشگاه استقلال مورد توجه و تاکید قرار دا.
   دکتر مسعود سلطانی فر در جلسه با اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال که صبح امروز برگزار شد با تقدیر از اعضای پیشین هیات مدیره باشگاه استقلال که بدلیل قانون منع به کارگیری بازنشستگان نتوانستند در مسئولیت های خود باقی بمانند ،تلاش های افتخاری مدیرعامل سابق باشگاه ،زمانی ،قراب و ملکی از اعضای هیات مدیره سابق را ستود و با توجه به مصوبه مجمع امیر حسین فتحی،سید میرشاد ماجدی،نصرت الله منزوی،خلیل زاده ،احمد سعادتمند به عنوان اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال معرفی کرد.

   دکتر مسعود سلطانی فر از باشگاه های استقلال و پرسپولیس به عنوان سرمایه های ورزش و فوتبال ایران یاد کرد و با اشاره به این مهم که هرگاه وضعیت این دو باشگاه خوب بوده ،فوتبال ملی ایران نیز شرایط خوبی داشته است و به حرکت در مسیر رشد و تعالی بیشتر این دو باشگاه تاکید کرد .

   وزیر ورزش و جوانان اعضای هیات مدیره جدید را به عنوان افراد شناخته شده و کارآمد در عرصه های مدیریتی ،اجرایی،ورزشی و اقتصادی نام برد و ابراز امیدواری کرد که هیات مدیره جدید در استمرار فعالیت های سازنده گذشته،قدم های اساسی تر را برای رشد و توسعه باشگاه بردارند و با سامندهی اوضاع باشگاه ،فرآیندی همراه با پیروزی و موفقیت داشته باشند.

   دکتر سلطانی فر فرایند خصوصی سازی باشگاه ها را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: مصرانه در صدد خصوصی سازی و واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی هستیم و این فرآیند را به مصلحت ورزش کشور و فوتبال ایران می دانیم و هیات مدیره جدید هم باید در همین راستا حرکت کند .

   وزیر ورزش و جوانان، ثبات و آرامش و پرهیز از حاشیه را هم مورد تاکید قرار داد و تاکید کرد: آنچه مسلم است در هیچ عرصه ای، توسعه با جنجال و حاشیه بوجود نمی اید بنابراین باید فارغ از جنجال ها و حواشی موجود در فوتبال به سمت موفقیت گام برداشت .
   دکتر سلطانی فر استمرار در ساماندهی امور باشگاه به عنوان یکی دیگر از مولفه های پیشرفت را به اعضای هیات مدیره استقلال توصیه کرد و اظهار داشت: یکی از مواردی که در باشگاه های بزرگ از جمله استقلال باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد توجه به فوتبال پایه است بطوریکه با برنامه ریزی باید زمینه بروز و ظهور استعدادهای فوتبالی در این تیم تا آنجا پیش رود که مشکلی بابت جذب بازیکن نداشته باشند و از طرفی بتوانند با پرداختن به فوتبال پایه زمینه پرورش نخبگان فوتبالی را فراهم آورد.

   وزیر ورزش و جوانان همچنین تامین منابع مالی و استفاده از ظرفیت های اقتصادی برای درآمدزایی را مورد تاکید جدی قرار داد و اظهار داشت: باشگاه استقلال از ظرفیت لازم برای درامدزایی برخوردار است که باید با برنامه ریزی در این زمینه اتفاقات خوبی را رقم زنند تا جاییکه از برند استقلال در راستای بهبود وضعیت مالی باشگاه بهره ببرند.

   دکتر سلطانی فر در بخش دیگری از سخنانش شرایط امروز باشگاه های بزرگ پرسپولیس و استقلال را خوب توصیف کرد و توضیح داد: اکنون این دو باشگاه با توجه به اقداماتی که از دو سال پیش در زمینه اصلاح ساختار قانونی برای انها انجام شده و مجمع دو باشگاه بصورت قانونی تشکیل شده و برای حل مشکلات بدهی ها و همچنین معضل بدهی و مالیاتی چاره اندیشی شده است ،شرایط خوبی دارند و در سال گذشته نیز هر دو تیم ضمن کسب یک جام برای اولین بار در جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان اسیا حضور یافتند .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,679,442
تعداد بازدید امروز : 3,072
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25