امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان

   استخر شهید رجایی اردبیل افتتاح شد

   استخر شهید رجایی اردبیل افتتاح شد

   با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان، استخر شهید رجایی شهرستان اردبیل افتتاح شد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، صبح امروز با حضور دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش های همگانی وزارت ورزش و جوانان، سیدمحمد شروین اسبقیان مدیرکل دفتر مشترک امور فدراسیون ها و بهرام آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ، استخر شهید رجایی شهرستان اردبیل به بهره برداری رسید.
   در مراسم افتتاح این استخر معاون فرهنگی و توسعه ورزش های همگانی وزارت کشور به استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در ورزش اشاره کرد و گفت : باید از تمام ظرفیت های خود جهت فعال کردن بخش خصوصی برای ارائه خدمات ورزشی به نحو احسن استفاده کنیم .
   عبدالحمید احمدی افزود : یکی از سیاست های وزارت ورزش و جوانان جهت توسعه زیرساخت ها و امکان ورزشی، استفاده از بخش خصوصی و واگذاری قسمتی از کارها به بخش خصوصی می باشد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل نیز با اشاره به اینکه این پروژه در سال ۸۲ افتتاح شده بود، افزود: این پروژه بعد از افتتاح به مدت ۱۰ سال بلااستفاده مانده بود که کار بهسازی این استخر از تیر ماه سال ۹۶ شروع و با هزینه ای بالغ بر 20 میلیارد ریال امروز همزمان با دهه فجر مبارک فجر به افتتاح رسید .
   آقاخانی ادامه داد : این استخر مجهز به امکانات کم نظیر از جمله ماساژ درمانی ، نمک درمانی ، گیاه درمانی در وان ، حمام ترک ، بدنسازی، استخر آبگرم و جکوزی، سونای خشک و سونای بخار، استخر کودک و پارکینگ اختصاصی است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,334,956
تعداد بازدید امروز : 2,237
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02