امروز : یکشنبه 27 مرداد 1398
   
  • دکتر سلطانی فر در حاشیه افتتاح سالن تیراندازی ایلام: به دنبال تقویت سخت افزار و نرم افزار ورزش ایلام هستیم/تبلور حمایت مردم از نظام را در راهپیمایی۲۲ بهمن شاهد خواهیم بود

   دکتر سلطانی فر در حاشیه افتتاح سالن تیراندازی ایلام: به دنبال تقویت سخت افزار و نرم افزار ورزش ایلام هستیم/تبلور حمایت مردم از نظام را در راهپیمایی۲۲ بهمن شاهد خواهیم بود

   وزیر ورزش و جوانان در حاشیه افتتاح سالن تیراندازی ایثار ایلام گفت: امیدواریم مردم قهرمان, شریف و متدین ایران مثل همیشه که حامی, همراه و پشتیبان نظام بوده اند در این ایام هم با برنامه ها و جشن های مختلف پشتیبان نظام باشند و در این ایام حمایت‌های خود را از نظام جمهوری اسلامی ایران داشته باشند.   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر مسعود سلطانی‌فر که صبح امروز جهت افتتاح پروژه های ورزشی و دیدار با سمن ها و هیئت های ورزشی استان ایلام به این استان سفر کرده است در حاشیه افتتاح سالن تیراندازی ایثار ایلام با تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امیدواریم مردم قهرمان, شریف و متدین ایران مثل همیشه که حامی, همراه و پشتیبان نظام بوده اند در این ایام هم با برنامه ها و جشن های مختلف پشتیبان نظام باشند و در این ایام حمایت‌های خود را از نظام جمهوری اسلامی ایران داشته باشند.

   ✅وی افزود: در هشتمین روز دهه مبارک فجر افتخار داریم در جمع مردم شریف استان ایلام باشیم. امروز سالن تیراندازی استان ایلام را با زیربنای ۳۵۰۰ متر و اعتبار ۶۰ میلیارد ریال که عمده آن در دوسال اخیر انجام شده است را افتتاح کردیم.

   ✅ وی ادامه داد: سالن تیراندازی استان ایلام با توجه به ظرفیت‌های استان ایلام و قهرمانانی که در رشته‌های مختلف تیراندازی داشته است نیاز این استان بود که امیدواریم با بهره‌برداری از این سالن خبر های خوبی در آینده از رشته های مختلف تیراندازی استان ایلام بشنویم

   وزیر ورزش و جوانان با اشاره به افتتاح سالن تکواندوی استان ایلام و دیدار با سمن ها و هیات های ورزشی استان که انجام خواهد شد گفت: در این جلسات وضعیت پروژه های استان و وضعیت کلی ورزش ایلام را بررسی خواهیم کرد و انشاءالله هم از لحاظ سخت افزاری و هم از لحاظ نرم افزاری بتوانیم کمک‌های خوبی به این استان داشته باشیم و موجب رشد و توسعه ورزش استان ایلام شویم.

   وزیر ورزش و جوانان در ادامه گفت: لازم می دانم از صبر, حوصله همکاری و خویشتن‌داری مردم عزیز در این شرایط سخت کشور تشکر کنم. مردم ما در تمامی پیچ و خمها و بحران های نظام, پشتیبان و حامی نظام بوده اند و کارنامه خوبی در جهت حفظ انقلاب اسلامی دارند.

   وزیر ورزش و جوانان با اشاره به فشارها و تحریم های ناعادلانه بین‌المللی علیه ایران گفت: مردم شریف ایران با افتخار به گذشته و با امید به آینده از این گردنه ی سخت نیز عبور می کنند و چیزی که باقی می ماند صلابت, استواری و قهرمانی ملت ایران خواهد بود.

   ✅ دکتر سلطانی‌فر در پایان گفت: تجلی و تبلور این حمایت مردم را در راهپیمایی شکوهمند روز ۲۲ بهمن شاهد خواهیم بود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,344,790
تعداد بازدید امروز : 24,964
تعداد بازدید دیروز : 21,553
آخرین به روزرسانی : 1398/05/27