امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • دیدار دکتر احمدی با خانواده شهید ورزشکار چهارمحال و بختیاری

   دیدار دکتر احمدی با خانواده شهید ورزشکار چهارمحال و بختیاری

   دکترعبدالحمید احمدی، معاون وزارت ورزش و جوانان طی سفر یک روزه خود به چهارمحال و بختیاری از خانواده علیرضا جیلان، شهید ورزشکار این استان دیدار و دلجویی کرد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، عبدالحمید احمدی در دیدار با خانواده شهید ورزشکار مدافع حرم علیرضا جیلان، با بیان اینکه جامعه ورزشی در میادین مختلف از عزت و اعتبار کشور خود دفاع کرده‌اند، اضافه کرد: ورزشکاران با روحیه پهلوانی در رقابت‌های مختلف ورزشی گام بر می‌دارند و با پیروی از ایثار و فداکاری شهدا برای عزت و افتخار کشور در رقابت‌های مختلف ورزشی می‌جنگند.
   وی با اشاره به اینکه اراده و خلوص شهدای انقلاب، باعث رقم زدن ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، شده است، خاطرنشان کرد: شهدا در راه عزت کشور در میدان جنگ، صادقانه و بدون انتظار حضور یافتند و در این راستا ورزشکاران هم باید حضور بدون توقع در رقابت‌های ورزشی داشته باشند.
   احمدی تصریح کرد: انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران با وجود این شهدا همواره بیمه است و حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه سال جاری حاکی از نگاه آنان به خلوص و اراده شهدای انقلاب است.
   گفتنی علیرضا جیلان رزمنده مدافع حرم اهل شهر بروجن استان چهارمحال و بختیاری و متولد ۲۸ بهمن ۱۳۶۲، در عملیات آزادسازی شهر البوکمال سوریه و به دست تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید.
   این رزمنده مدافع حرم یکی از رزمی کاران و مربیان و داوران نام آور استان چهارمحال و بختیاری بود که حدود ۲ سال در سوریه حضور داشت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,334,764
تعداد بازدید امروز : 2,045
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02