امروز : یکشنبه 31 شهریور 1398
   
  • پیام تسلیت دکتر مسعود سلطانی فر در پی شهادت جمعی از جوانان و مدافعان حریم ایران اسلامی

   پیام تسلیت دکتر مسعود سلطانی فر در پی شهادت جمعی از جوانان و مدافعان حریم ایران اسلامی

   وزیر ورزش و حوانان در پیامی شهادت جمعی از جوانان و مدافعان حریم ایران اسلامی را تسلیت گفت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان متن پیام دکتر سلطانی فر به شرح ذیل است :

   خبر شهادت جمعی از جوانان خالص و پاک و مرزبانان غیور ایران اسلامی در واقعه تروریستی سیستان و بلوچستان موجب تالم و تاثر فراوان اینجانب گردید.

   تروریست های جنایتکار یک بار دیگر نشان دادند که از تبلور انسجام، وحدت و یکپارچگی مردم ایران اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آنچنان واهمه دارند که برای رسیدن به اهداف خام خود در شکستن صفوف یکپارچه ای که امام خمینی (ره) چهل سال قبل در میان امت ایجاد کرد مستاصل به انجام چنین اقدام شنیع و بزدلانه ای شدند.

   غافل از اینکه شهادت در راه حفظ و پاسداری از این راه و نهضت الهی برای جوانان این مرز و بوم افتخاری بزرگ بوده و این اقدامات کور تروریستی تنها موجب عزم بیشتر جوانان برآمده از این مکتب مقدس در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و صلابت بیشتر قدوم شان در پاسداری از این آب و خاک خواهد شد.

   این واقعه تاسف بار و دردناک را خاضعانه به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العلی)، مردم و جوانان شریف و آگاه ایران، خانواده شهدا، پاسداران و فرماندهان جان برکف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، همرزمان شهدا و علی الخصوص خانواده ها و بازماندگان آن عزیزان تسلیت عرض می نمایم.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,156,604
تعداد بازدید امروز : 4,720
تعداد بازدید دیروز : 22,625
آخرین به روزرسانی : 1398/06/31