امروز : چهارشنبه 05 تیر 1398
   
  • جلسه مشترک وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون های ورزشی در قصر شیرین:

   عبدالحمید احمدی: ۲۰ میلیون جمعیت در روستاها ساکن هستند/ فدراسیون ها اهتمام ویژه ای به توسعه ورزش همگانی در روستاها داشته باشند

   عبدالحمید احمدی: ۲۰ میلیون جمعیت در روستاها ساکن هستند/ فدراسیون ها اهتمام ویژه ای به توسعه ورزش همگانی در روستاها داشته باشند

   معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در ایام دهه فجر ۲۱۹ مسابقه ملی، بیش از ۴۴۰ اقدام فرهنگی در قالب های مختلف، بیش از ۴۰۰ برنامه ورزشی روستایی عشایری در استان ها و حدود ۱۵۰۰ برنامه فرهنگی با مشارکت فدراسیون های ورزشی در ۳۱ استان کشور برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جواناند،دکتر احمدی درجلسه مشترک وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون های ورزشی در قصر شیرین افزود: در دهه فجر امسال همه مردم و بخصوص جامعه ورزش حضور گسترده ای داشتند و فجر چهلم را بسیار بسیار باشکوه برگزار کردند و باید از آنها تشکر ویژه کنیم.
   وی ادامه داد:ز بهمن ماه سال گذشته با دستور دکتر سلطانی فر ستاد فجر چهلم انقلاب اسلامی در وزارت ورزش و جوانان تشکیل شد و در طول ایت یک سال جلسات مختلفی برلی برگزاری هرچه باشکوه تر آن برگزار کردیم.
   او‌گغت:مسابقات ورزشی مختلفی و حدود ۱۹ رویداد بین المللی به مناسبت دهه فجر در کشورمان برگزار شد که بعضی از آنها مثل بدمینتون، تنیس، کشتی و شطرنج با حضور بسیار زیاد کشورهای خارجی و کاملا باشکوه بود که جا دارد از روسای این فدراسیون ها تشکر ویژه بکنیم.
   معاون وزیر ورزش و حوانان یاداور شد: میزبانی شایسته کرمانشاه در مسابقات بین المللی کشتی جهان پهلوان تختی که با مدیریت مستقیم شخص استاندار برگزار شد شایسته تقدیر است.
   او توضیحاتی را پیرامون برنامه های فرهنگی در دهه پیروزی انقلاب ارائه کرد و گفت: ایام دهه فجر ۲۱۹ مسابقه ملی، بیش از ۴۴۰ اقدام فرهنگی در قالب های مختلف، بیش از ۴۰۰ برنامه ورزشی روستایی عشایری در استان ها و حدود ۱۵۰۰ برنامه فرهنگی با مشارکت فدراسیون های ورزشی در ۳۱ استان کشور برگزار شد.

   احمدی افزود:بازخوانی ورزش انقلاب در حوزه های مختلف و بررسی چشم اندارها و چالش های ورزش در ۴۰ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی اقدام موثری بود که در ایام دهه فجر در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

   وی تاکید کرد:از تمام فدراسیون های ورزشی می خواهم اهتمام ویژه در توسعه ورزش همگانی بخصوص در سطح روستاها داشته باشند چرا که ما ۲۰ میلیون جمعیت ساکن در روستاها داریم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,119,088
تعداد بازدید امروز : 20,971
تعداد بازدید دیروز : 22,799
آخرین به روزرسانی : 1398/04/05