امروز : پنجشنبه 21 آذر 1398
   
  • رضا زارعی: دو دیواره سنگ نوردی در قصر شیرین و کرمانشاه اقتتاح خواهد شد

   رضا زارعی: دو دیواره سنگ نوردی در قصر شیرین و کرمانشاه اقتتاح خواهد شد

   رییس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی در خصوص برگزاری جلسه مشترک وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون های ورزشی در قصر شیرین گفت: برگزاری چنین جلساتی کمک می کند از نزدیک در جریان مشکلات استان ها قرار بگیریم.

   رضا زارعی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: طی چند سال اخیر و از زمان حضور دکتر سلطانی فر چندین بار جلسات مشترک ایشان با روسیا فدراسیون های ورزشی در استان های مختلف برگزار شده و این جلسه اخیر در قصر شیرین هم یکی از بهترین نشست ها با ثمرات مثبت بود.
   رییس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ادامه داد: استان کرمانشاه به دلیل آسیب و تخریب های زیادی که از زلزله سال گذشته داشت دارای شرایط خاصی است و در همه حوزه ها نیاز به تقویت مضاعف دارد. برگزاری این نشست در نقطه صفر مرزی نشان از امنیت بسیار خوب این منطقه دارد و همچنین جذابیت های گردشگری فراوان استان کرمانشاه می تواند زمینه ای برای سرمایه گذاری بیشتر باشد.
   وی افزود: در خصوص فدراسیون کوهنوردی هم از قبل ارتبالطات بسیار خوبی با هیات کوهنوردی استان کرمانشاه برقرار بود و شخص من همیشه به استان کرمانشاه و منطقه کوهستانی دالاهو رفت و آمد داشتم. چنین پتانسیلی در کنار استعدادهای ورزشی فراوان در استان ما را تشویق می کند که نگاه ویژه به این استان داشته باشیم.
   زارعی در پایان گفت: دو دیواره صخره نوردی و سنگ نوردی بزودی در شهرهای کرمانشاه و قصر شیرین تعبیه می کنیم و مکان آن هم پیش بینی شده است. همچنین برگزاری دوره های آموزشی برای آموزش فنی ورزشکاران و کوهنوردان قصرشیرین در دستور کارمان قرار دارد که تا پایان سال 97 انجام می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,755,642
تعداد بازدید امروز : 12,124
تعداد بازدید دیروز : 37,477
آخرین به روزرسانی : 1398/09/21