امروز : دوشنبه 27 خرداد 1398
   
  • دکتر عبدالحمید احمدی: کلیه نهادها و مردم در فجر چهلم به طرز معناداری در میدان حضور داشتند

   دکتر عبدالحمید احمدی: کلیه نهادها و مردم در فجر چهلم به طرز معناداری در میدان حضور داشتند

   بیست و هفتمین جلسه کمیسیون فرهنگی تربیت بدنی و ورزش کشور صبح امروز با حضور نمایندگان نهادها و دستگاه های عضو به ریاست عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان عبدالحمید احمدی در ابتدای این جلسه ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی در کشور اخیر گفت: شهید و مجروح شدن تعدادی از پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه سیستان و بلوچستان را به شدت محکوم می کنیم و به بازماندگان آنها، رهبر معظم انقلاب و مردم انقلابی تسلیت عرض می کنیم.
   وی افزود: حضور هوشمندانه و درخشان مردم در راهپیمایی 22 بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تجدید بیعت دوباره ای بین مردم و آرمان های انقلاب بود که یک بار دیگر ثابت کرد تلاش های دشمن برای خدشه وارد کردن به اراده مردم ناکام مانده است و تاثیری در اراده مردم ندارد.
   معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: باید اشاره کنیم که برنامه ریزی برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با مشارکت همه دستگاه ها و به صورت گسترده از سال قبل آغاز شده بود و در کنار کمیت و کیفیت مناسب با تنوع بسیار خوبی در سراسر کشور برگزار شد. جامعه ورزش هم علاوه بر مشارکت گسترده در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، در روز 22 بهمن هم با تمام توان در میدان حاضر شدند که حامل پیام بزرگی بود.
   احمدی تاکید کرد: کلیه دستگاه ها و نهادها از جمله وزارت ورزش و جوانان هم در فجر چهلم به طرز معناداری در میدان حضور داشتند و علاوه بر فعالیت های متنوع و گسترده شاهد افتتاح پروژه های مهم ورزشی عمرانی هم بودیم که در اختیار مردم قرار گرفت. همچنین جامعه ورزش با حضور گسترده در مرقد امام خمینی (ره) در ایام دهه فجر تجدید میثاق باشکوهی با آرمان های امام راحل و بنیانگذار جمهوری اسلامی داشت.
   در این نشست همچنین علاوه بر ارائه گزارشات مختلف، نمایندگان دستگاه های مختلف نظرات خود را در خصوص نحوه حضور و رفتار قهرمانان و شخصیت های معروف ورزشی در فضای مجازی بیان کردند و بنا شد در آینده نزدیک این جلسات با نشست های تخصصی پیگیری و نتایج آن اعلام شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,898,902
تعداد بازدید امروز : 8,526
تعداد بازدید دیروز : 30,835
آخرین به روزرسانی : 1398/03/27