امروز : پنجشنبه 02 خرداد 1398
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان :

   هیات هنرهای رزمی استان بر فعالیت سبکهای مختلف نظارت کامل داشته باشد

   هیات هنرهای رزمی استان بر فعالیت سبکهای مختلف نظارت کامل داشته باشد

   مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت : هیات استان و شهرستانها باید نظارت کامل بر عملکرد و فعالیت گروه ها وسبکهای مختلف داشته باشند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ جلسه هم اندیشی هیئت هنرهای رزمی استان به منظور توسعه این رشته ورزشی در استان با حضور جانعلی مدیر کل ، نصیری رئیس گروه فرهنگی اداره کل ، اصغرزاده رئیس گروه ورزش همگانی ، کردی مسئول روابط عمومی ، امیدی مسئول ورزش بانوان ، عرب خابوری رئیس هیئت هنرهای رزمی استان واعضای هیئت در محل اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.
   در ابتدای جلسه مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان پیرامون فعالیت هیات رزمی و فعالیت سبک های مختلف و فعالیت آنها مطالبی را اشاره کرد و گفت : هیات استان و شهرستانها باید نظارت کامل بر عملکرد و فعالیت گروه ها وسبکهای مختلف داشته باشند.
   وی افزود: از فعالیت غیر قانونی سبکهای فاقد وجاهت که فدراسیون ورزشهای رزمی و هیات استان آنهار ا به رسمیت نمی شناسد و برای اعزامهای آنها حمایتی صورت نمی گیرد از فعالیت آنها باید جلوگیری شود.
   مجتبی جانعلی ضمن تاکید بر لزوم ساماندهی چارت تشکیلاتی هیات گفت: ساماندهی هیات بسیار مهم است و می بایست اعضای کمیته ها در اسرع وقت تکمیل شود.
   برگزاری دوره های آموزشی ، تکمیل بانک اطلاعاتی مربیان، کمیته های رزمی و سبک های فعال در استان، حمایت از سبکهای قهرمان پرور ، مستندسازی و برنامه ریزی برای حضور پررنگ در مراسمات ملی و مذهبی از دیگر موضوعات مطرح شده بود .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,334,665
تعداد بازدید امروز : 1,946
تعداد بازدید دیروز : 24,820
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02