امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • در مراسم آغازین اردوی تیم ملی دارت جوانان کشور در طبس

   سرپرست: ورزش طبس توانمندی، ظرفیت و قابلیت های ویژه ای دارد

   سرپرست: ورزش طبس توانمندی، ظرفیت و قابلیت های ویژه ای دارد

   اردوی تیم ملی دارت در رده جوانان از یکم تا سوم اسفندماه، به میزبانی استان در شهرستان طبس در حال برگزاری است.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان، مراسم آغازین اردوی تیم ملی دارت جوانان کشور با حضور مهران سرپرست،مدیرکل ورزش و جوانان استان، سیدمهدی طلایی مقدم، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس، امام جمعه، مسئوولین فدراسیون انجمن های ورزشی کشور، سرمربی و مربیان تیم ملی دارت جوانان و مسوولین شهرستان در محل خانه دارت طبس برگزار شد.
   مدیرکل ورزش و جوانان در این مراسم با اشاره به ظرفیت های ویژه این شهرستان در بخش ورزش قهرمانی، طبس را شهری با ویژگی های منحصر به فرد از لحاظ مباحث گردشگری و ورزشی دانست و گفت: طبس می تواند با فرصت هایی که در آن نهفته است، میزبان رویدادهای مختلف کشوری بوده و نقش ارزنده ای در ورزش کشور داشته باشد.
   مهران سرپرست، ورزش خراسان جنوبی را با توجه به نیازمندی های که در حوزه توسعه بخش مدیریت دارد، نیازمند تفکر برنامه محوری و ظرفیت سازی در ابعاد مختلف دانست.
   وی با توجه به حضور اعضای تیم ملی دارت جوانان کشور در طبس، یکی از راه های ایجاد انگیزه در بین جوانان و ورزشکاران را میزبانی رویدادهای این چنینی دانست تا بتوان از این طریق به توسعه ورزش در شهرهای استان کمک شایان توجهی کرد.
   سکاندار ورزش و جوانان استان ضمن اعلام خبر برگزاری مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته یک هندبال کشور به میزبانی طبس، قول مساعدت به انجمن دارت این شهرستان را نیز عنوان کرد.
   سیدمهدی طلایی مقدم، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس با ابراز خرسندی از میزبانی اردوی تیم ملی دارت، حضور ارزشمند کادر فنی و نخبگان ورزش کشور را نقطه عطفی در توسعه رشته های ورزشی دانست و خاطرنشان کرد: با استفاده از ظرفیت های بالقوه در شهرستان و حمایت همه جانبه رشته های ورزشی همانند دارت که با کم ترین هزینه قابلیت توسعه دارند، می توانیم باعث انسجام بیشتر خانواده ها و افزودن آن به سبد مطالبات اجتماعی خانواده شویم.
   اردوی آماده سازی تیم ملی دارت جوانان کشور از دیروز آغاز و به مدت 3 روز تا جمعه در طبس ادامه خواهد داشت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,358,550
تعداد بازدید امروز : 8,018
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03