امروز : دوشنبه 03 تیر 1398
   
  • مجمع عمومی سالیانه فدراسیون بدمینتون برگزار شد

   مجمع عمومی سالیانه فدراسیون بدمینتون برگزار شد

   مجمع عمومی سالیانه فدراسیون بدمینتون با حضور آقایان دکتر محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان ، آقای خسروی معاون دفتر مشترک ، محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون ، کهندانی نماینده کمیته ملی المپیک ، مهدی مستجاب الدعوه مسوول امور مجامع وزارت ورزش و جوانان ، سرکار خانم فریبا مددی و محمد فرجی نایب رییسان فدراسیون و روسای هیاتهای بدمینتون سراسر کشور امروز ( یکشنبه ) در محل این فدراسیون برگزار شد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این نشست نخست آیاتی چند از قرآن کریم تلاوت گردید و پس از آن سرود پر افتخار جمهوری اسلامی ایران نواخته شد .
   در ادامه این نشست دکتر داورزنی معاونت توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت : ضمن سلام و عرض ادب و خسته نباشید به آقای پوریا که توانستند قدم های مثبت برای توسعه بدمینتون کشور بردارند و همچنین خسته نباشید برای میزبانی خوب استانهای زنجان ، سمنان و البرز که با برگزاری مسابقات بین المللی فجر و سریز جوانان این مسابقات را مدیریت نمودند .
   دکتر داورزنی در ادامه افزود : قدم های رو به جلو در این رشته برداشته شده است اما انتظار داریم که ورزشکاران ما در میادین آسیایی و جهانی شرکت می نمایند جزء برترینهای آن رشته باشند . مشکلات و محدودیت های منابع مالی وجود دارد ولی تاکنون نیز توانسته ایم چهار دهه فشارهای جهانی را تحمل نمایم و مردم این مرز بوم در مراسم ۲۲ بهمن نشان دادند که پایبند به انقلاب هستند .
   وی افزود ما نیازمند هدفگذاری و برنامه ریزی برای رشته های مختلف می باشیم تا بتوانیم به آرمانهای خود دست یابیم و در این زمینه می طلبد که برنامه چند ساله را داشته باشیم .
   وی گفت : ضمن افزایش کمیت به کیفیت ها برای ارتقاء سطح دانش مربیان بپردازیم .
   دکتر داورزنی خاطرنشان ساخت : باید زمینه رشد استعدادها را فراهم سازیم و پروژه استعدادیابی اقدام خوبی است و می توان با برنامه ریزی درست در زمره بهترین ها در آسیا و جهان قرار گرفت .
   وی افزود : هیاتهای استانها می توانند در این زمینه کمک فراوانی نمایند .
   نمایند .
   سپس آقای دکتر محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون با قدردانی از مقام عالی وزارت و آقای دکتر داروزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و دیگر مسوولان ورزش کشور در حمایت خود از این فدراسیون تشکر کرد .
   رییس فدراسیون بدمینتون در ادامه گزارشی از عملکرد این فدراسیون در سال ۱۳۹۷ و اجرایی شدن تمامی برنامه های تدوین شده در تقویم سال جاری این فدراسیون را بیان نمود .
   رییس فدراسیون بدمینتون همچنین برنامه های این فدراسیون برای سال آینده ( ۱۳۹۸ ) را اعلام کرد .
   وی افزود : در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهنمد انقلاب اسلامی توانست بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران را با حضور بازیکنان ۲۸ کشور خارجی و با جوایز ۲۵ هزار دلاری در شهرستان کرج برگزار نماید.
   دکتر پوریا افزود : در این دوره از مسابقات قهرمانانی با رنکینگ جهانی حضور داشتند که بیانگر سطح بالای این رقابتها بود ..
   وی موفقیت ملی پوشان نوجوانان و جوانان کشورمان ( رده سنی زیر ۱۵ و ۱۷ سال ) در مسابقات غرب آسیا و کسب شش مدال و قهرمانی غرب آسیا را از دیگر موفقیت های این فدراسیون در سال جاری برشمرد .
   وی همچنین میزبانی کمپ تمرینی پیشرفته آسیایی ( AOP ) در دو دوره در ایران ( زنجان و البرز ) را از دیگر موفقیت های فدراسیون بدمینتون برشمرد .
   رییس فدراسیون بدمینتون همچنین کسب مدال های بین المللی بدمینتون در کشورهای نپال و اوگاندا از دیگر حرکت های رو به جلو این رشته برشمرد .
   وی اعزام مربیان کلاسهای داوری بین المللی و اعزام داروان به رقابتهای بین المللی را از دیگر فعالیت های سال جاری برشمرد .
   دکتر پوریا در پایان از تمامی دست اندرکاران به منظور پیشرفت این رشته تشکر و قدردانی کرد.
   لازم به ذکر است که در نشست قبل از آغاز مجمع عمومی سالیانه فدراسیون بدمینتون ، مسوولان فدراسیون به همراه روسای هیاتهای بدمینتون سراسر کشور در مورد تقویم سال آینده این فدراسیون ( ۱۳۹۸ ) به تبادل نظر پرداخته و آن را مورد تایید قرار دادند.
   این نشست با تصویب تقویم سال ۱۳۹۸ به کار خود پایان داد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,071,752
تعداد بازدید امروز : 17,577
تعداد بازدید دیروز : 21,860
آخرین به روزرسانی : 1398/04/03