امروز : یکشنبه 26 آبان 1398
   
  • پس از صعود به جام جهانی بسکتبال

   دکتر مسعود سلطانی فر: شایستگی جوانان بسکتبال ایران بسیار زیاد است

   دکتر مسعود سلطانی فر: شایستگی جوانان بسکتبال ایران بسیار زیاد است

   وزیر ورزش و جوانان پس از پیروزی شیرین تیم ملی بسکتبال برابر استرالیا و صعود این تیم به جام جهانی در پیامی تلفنی به اعضای تیم ، سرمربی ، کادر فنی و مسئولان فدراسیون بسکتبال تبریک گفت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان تیم ملی بسکتبال ایران روز گذشته با برتری 85 بر 74 مقابل تیم قدرتمند استرالیا برای سومین دوره متوالی به جام جهانی بسکتبال رسید و تابستان سال آینده یکی از 32 تیم حاضر در چین خواهد بود.
   بلافاصله پس از این صعود و در زمان حضور تیم ملی بسکتبال در رختکن، دکتر مسعود سلطانی فر پس از اتمام جلسه هیات دولت از طریق مازیار ناظمی مدیر مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان با بازیکنان تیم ایران صحبت کرد گفت : شایستگی جوانان ایران بسیار است و دل مردم ایران شاد شد و امیدوارم در جام جهانی حضوری موفق و ارزشمند داشته باشید.
   دکتر سلطانی فر ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان حمایت لازم و کاملی از تیم ملی ایران برای حضور شایسته در جام جهانی خواهد داشت و مطمئنم نتایج خوبی خواهیم گرفت.
   در ادامه محمد جمشیدی کاپیتان ایران به نمایندگی از بازیکنان از حمایت های وزیر ورزش و جوانان تشکر کرد و گفت : بازی بسیار سختی بود و امشب توانستیم یکی از بهترین های بسکتبال جهان را با همت و توان بچه های ایران شکست دهیم به جام جهانی برویم.
   رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال هم با تقدیر از حمایت های دکتر سلطانی فر از تیم ملی بسکتبال گفت: برای صعود به جام جهانی برنامه ریزی و تلاش زیادی کردیم و با لطف خداوند توانستیم با درخشش کم نظیر بازیکنان تیم ملی به جام جهانی صعود کنیم
   و تلاش می کنیم بهترین نتیجه را در جام جهانی چین بگیریم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,256,514
تعداد بازدید امروز : 3,458
تعداد بازدید دیروز : 19,304
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22