امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • ناظر فنی مسابقات جام باشگاه‌های آسیا و جام ریاست فدراسیون جهانی؛

   چئون کیم: حضور تکواندوکاران صاحب سبک را در مسابقات شاهد بودیم

   چئون کیم: حضور تکواندوکاران صاحب سبک را در مسابقات شاهد بودیم

   سانگ چئون کیم ناظر فنی مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی گفت: تکواندوکارانی با رنک‌های المپیکی قابل توجه در این مسابقات حضور داشتند تا علاوه بر حفظ امتیازات خود، در مقابل حریفان ایرانی که هرکدام در اوزان خود بهترین هستند مبارزه کرده و تجربه کسب نمایند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ نهمین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاه‌های آسیا و سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی از 8 تا 12 اسفندماه در ایران و به میزبانی جزیره کیش برگزار شد. سانگ چئون کیم رییس کمیته فنی و توسعه اتحادیه تکواندو آسیا به عنوان ناظر فنی مسابقات در این رویداد حضور داشت.


   وی در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو در خصوص این رقابت‌ها گفت: مسابقات از نظر فنی و مدیریت برگزاری سطح خیلی خوبی داشت و تکواندوکاران مبارزات جذابی را به نمایش گذاشتند. تکواندو ایران در رده بالایی قرار دارد و تمامی کشورها تمایل دارند تا با حضور در کنار هوگوپوشان این کشور سطح خود را ارتقاء دهند.

   ناظر فنی مسابقات در ادامه خاطر نشان کرد: ایران تکواندوکاران خوبی دارد و سطح فنی آنها بسیار بالا است؛ کسب ۲ مدال طلا، یک نقره و ۳ برنز در بازی‌های المپیک نشان دهنده این امر است. به نظرم ایران می‌تواند در المپیک 2020 - توکیو نیز مدال‌های خوش‌رنگی کسب نماید.

   چئون کیم تصریح کرد: تکواندوکاران مطرحی در این مسابقات حضور داشتند تا علاوه بر حفظ امتیازات خود در رنکینگ المپیکی، در مقابل حریفان ایرانی که هرکدام در اوزان خود بهترین هستند مبارزه کرده و تجربه کسب نمایند.

   وی در پایان گفت: برقراری ارتباط خوب فدراسیون ایران در این دوره از مسابقات با کشورهای صاحب سبک از جمله کره جنوبی، روسیه، چین، اردن، ازبکستان در استقبال از این مهم تاثیرگذار بوده است و ما شاهد حضور ورزشکارانی با رنک‌بالای جهانی و المپیکی در این مسابقات بودیم.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,022,789
تعداد بازدید امروز : 29,582
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24