امروز : شنبه 27 مهر 1398
   
  • توسط وزیر ورزش صورت گرفت

   افتتاح 2 پروژه ورزشی و تجهیز 58 خانه روستایی بااعتبار بالغ‌بر 55 میلیارد ریال/11 طرح ورزشی تأمین اعتبار شد

   افتتاح 2 پروژه ورزشی و تجهیز 58 خانه روستایی بااعتبار بالغ‌بر 55 میلیارد ریال/11 طرح ورزشی تأمین اعتبار شد

   در راستای سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان سرسبز گیلان، دو پروژه ورزشی افتتاح و 58 خانه روستایی بااعتباری بالغ‌بر 55 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده و 11 طرح ورزشی تأمین اعتبار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، در راستای سفر رئیس‌جمهور کشورمان و هیئت دولت به استان گیلان دو پروژه ورزشی با دستور رئیس‌جمهور و حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به‌صورت ویدئوکنفرانس به بهره‌برداری رسیده و 58 خانه روستایی تجهیز شد.

   دکتر مسعود سلطانی‌فر عصر امروز در بدو ورود به شهر باران‌های نقره‌ای در مراسم افتتاح راه‌آهن گیلان – قزوین شرکت کرد، استارت ساخت راه‌آهن گیلان در زمان حضور سلطانی فر بر مسند استانداری گیلان زده شد، وی در سال‌های 80 تا 84 به مدت چهار سال استاندار گیلان بوده است، پیشینه احداث و بهره‌برداری موفق اولین راه‌آهن در ایران به سال 1848 میلادی از رشت به بندر پیربازار و بندر انزلی بازمی‌گردد.
   وزیر ورزش و جوانان پس از حضور در مراسم افتتاح راه‌آهن گیلان، از پیست بین‌المللی دوچرخه‌سواری و پیست اتومبیلرانی و موتورسواری سردار جنگل رشت و مجموعه ورزشگاه سردار جنگل رشت بازدید کرد، وی سپس رهسپار رضوانشهر شده و در جلسه شورای اداری این شهرستان شرکت کرد.

   دکتر سلطانی ‌فر پس از اتمام جلسه شورای اداری در رضوانشهر، رهسپار ماسال دیگر شهر غرب استان شده و پروژه‌های حوزه ورزش و جوانان به‌صورت ویدئوکنفرانس با حضور وزیر ورزش و جوانان توسط دکتر حسن روحانی افتتاح شد.

   در این مراسم پروژه‌های استخر ورزشی کوثر ماسال با زیربنای یک هزار و 507 مترمربع و استخر ورزشی سیاهکل با زیربنای یک هزار و 507 مترمربع هر یک بااعتباری بالغ‌بر دو هزار و 500 میلیارد ریال افتتاح شد، پروژه‌های استخر ورزشی ماسال و سیاهکل در سال 1386 کلنگ زنی شده و عملیاتی اجرایی آن‌ها به اتمام رسید.

   گزارش تجهیز 58 عدد خانه روستایی بااعتباری بالغ‌بر پنج هزار میلیارد ریال با حضور دکتر مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان چهارشنبه 15 اسفند به‌صورت هم‌زمان از طریق ویدئوکنفرانس ارائه شد.

   هم‌زمان با سفر رئیس‌جمهور و هیئت دولت به گیلان، بودجه 11 طرح ورزشی بااعتباری بالغ‌بر 650 میلیارد ریال مصوب خواهد شد، ورزشگاه تختی انزلی و ورزشگاه شهید عضدی رشت هر یک بااعتباری بالغ‌بر 200 میلیارد ریال، ورزشگاه سردار جنگل رشت بااعتباری بالغ‌بر 30 میلیارد ریال، پیست دوچرخه‌سواری مجموعه ورزشی سردار جنگل رشت بااعتباری بالغ‌بر 70 میلیارد ریال، استخر کوثر رشت و ورزشگاه تختی لاهیجان هر یک بااعتباری بالغ‌بر 50 میلیارد ریال و پنج طرح ورزشی دیگر هر یک بااعتباری بالغ‌بر 10 میلیارد ریال تأمین اعتبار شدند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,710,517
تعداد بازدید امروز : 5,501
تعداد بازدید دیروز : 13,531
آخرین به روزرسانی : 1398/07/26