امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در نشست صمیمی پیشکسوتان با مسئولین ورزش کشور در کمیته المپیک ؛

   کلیه فدراسیون ها موظف به تشکیل کمیته پیشکسوتان هستند /نسل جدید ورزش ایران باید از تجارب تاریخ سازان ورزش ایران استفاده کنند

   کلیه فدراسیون ها موظف به تشکیل کمیته پیشکسوتان هستند /نسل جدید ورزش ایران باید از تجارب تاریخ سازان ورزش ایران استفاده کنند

   وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد که فدراسیون های ورزشی کمیته پیشکسوتان خود را تشکیل می دهند تا از تجربیات تاریخ سازان ورزش ایران استفاده کنیم .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر مسعود سلطانی فر در نشست صمیمی پیشکسوتان با مسئولان ورزش کشور که در کمیته ملی المپیک در حال برگزاری است ، حضور پیشکسوتان و افتخار آفرینان ورزش ایران در نشست صمیمی را ستود و با تقدیر از رییس کمیته ملی المپیک به دلیل برپایی این نشست اظهار داشت : هشتاد تا نود درصد از تاریخ سازان و تاریخ نگاران ورزش ایران در این نشست حضور دارند که اتفاق خوبی است .
   وزیر ورزش و جوانان در ادامه به افتخار آفرینی برخی از پیشکسوتان ورزش ایران اشاره کرد و از درخشش محمد نصیری ، تیمور غیاثی ، مسعود صالحیه ، حسن روشن و ابراهیم قاسمپور و دیگر پیشکسوتان در رویدادهای جهانی و آسیایی به نیکی یاد کرد و توضیح داد : تلاش ها و افتخارات پیشکسوتان و تاریخ سازان ورزش ایران باعث ایجاد شور و شعف در بین ملت ایران شده است و خاطرات خوبی را مردم از قهرمانان سابق ورزش ایران دارند .
   دکتر سلطانی فر با اشاره به چهل سالگی انقلاب اسلامی اظهار داشت : شعار ما این است که به گذشته افتخار می کنیم و به آینده امیدواریم تا در این مسیر سازندگی با قدرت پیش رویم .
   وزیر ورزش و جوانان توجه به پیشکسوتان و بهره گیری از تجارب آنها را یک أصل مهم در ورزش مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد:فردا در نشست فدراسیون ها هم تاکید خواهیم کرد که همه فدراسیون ها کمیته پیشکسوتان را تشکیل و فعال کنند تا نشست های پیشکسوتان منوط به سالی یکبار و دو بار نشود و شرایطی فراهم شود تا نسل جدید از تحربیات و اندوخته های گرانبهای پیشکسوتان بصورت دائمی بهره کافی ببرند .
   دکتر سلطانی فر ابراز امیدواری کرد که شش ماهه اول سال آینده گزارش خوبی از فعالیت مثمر ثمر کمیته پیشکسوتان هر فدراسیون دریافت کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,479,178
تعداد بازدید امروز : 6,060
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03