امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی؛

   قهرمانان ورزشکار، مدیران موفق آینده خواهند بود

   قهرمانان ورزشکار، مدیران موفق آینده خواهند بود

   رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی گفت: دانشجویانی که در کنار تحصیل خود به ورزش می‌پردازند نسبت به سایر دانشجویان موفق‌تر خواهند بود.

   به‌ گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، محمدرضا دهخدا صبح امروز در مراسم تجلیل و قدردانی از دست‌اندرکاران، قهرمانان و مدال‌آوران دانشجو سال ۹۷ که در رویدادهای ورزشی موفق به کسب مدال و افتخارآفرینی برای کشورمان در میادین بین‌المللی شده‌اند طی سخنانی با بیان اینکه فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی هر ساله این مراسم را با حمایت وزارت علوم برگزار می‌کند، گفت: اعزام‌های یونیورسیاد دانشجویی عمدتاً با فدراسیون است و سیاست ما این است که مسابقات جهانی و آسیایی را به دانشگاه‌ها و بخش‌های مراکز عالی واگذار کنیم و در این امر نیز دانشگاه های تهران پیشگام بوده است.
   وی با تاکید بر نقش ورزش در موفقیت هر چه بیشتر دانشجویان گفت: با حمایت وزارت علوم شرایط مساعد برای ادامه تحصیل قهرمانان مهیا شده است و وزارت علوم حمایت ویژه تحصیلی از این قهرمانان داشته و خواهد داشت.
   وی خاطرنشان کرد: در سال جاری شعار فیزو این بود که «قهرمانان ورزشکار، مدیران موفق آینده خواهند بود»؛ این شعار یعنی، دانشجویانی که در کنار تحصیل خود به ورزش می‌پردازند، مهارت‌های مختلف اجتماعی را کسب می‌کنند و نسبت به سایر دانشجویان موفق‌تر خواهند بود.
   دهخدا در پایان گفت: فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، عمدتاً در مسابقات جهانی و آسیایی شرکت می‌کند و در حوزه ورزش همگانی نیز فعالیت‌های خوبی را انجام داده است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,359,335
تعداد بازدید امروز : 8,803
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03