امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • برگزاری برنامه های ویژه روز ملی گرامیداشت شهدا در خراسان رضوی

   برگزاری برنامه های ویژه روز ملی گرامیداشت شهدا در خراسان رضوی

   مشاور مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در امور ایثارگران گفت: سه برنامه ویژه، در خصوص روز 22 اسفند ماه که روز ملی گرامیداشت شهدا است برای برگزاری در اداره کل ورزش و جوانان استان در نظر گرفته شده است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، محمد رضا شیخ زاده در این خصوص اظهار کرد: اولین برنامه برای گرامیداشت شهدا، برگزاری تورنمنت سه جانبه فوتبال بود که به دلیل وجود زمان برای پخش مستقیم آن، کمی زود تر از روز ملی شهدا و با حضور ستارگان سابق فوتبال در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد صورت گرفت.
   وی افزود: این تورنمنت سه جانبه فوتبال به نام سرداران شهدای کشور و با تجلیل از ۱۵۰ نفر از یادگاران شاهد اتباع مقدس برگزار شد.
   مشاور مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در امور ایثارگران بیان کرد: روز ۲۲ اسفند ماه نیز رالی بزرگ جانبازان با حضور ۱۰۰ خودرو برگزار می‌شود.
   شیخ زاده عنوان کرد: این رالی بزرگ جانبازان از محل آسایشگاه جانبازان پارک ملت شروع و در بهشت رضای مشهد خاتمه می‌یابد.
   وی در خصوص برنامه سوم در خصوص روز شهدا تصریح کرد: از فرزندان شاهد شاغل در اداره کل ورزش با همکاری بنیاد شهید و آستان قدس در این روز تجلیل به عمل می‌آید.
   مشاور مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در امور ایثارگران ادامه داد: ۳۵ همکار از خانواده های شاهد در اداره کار مشغول به فعالیت هستند که با حضور مدیر کل ورزش استان از آنها تقدیر می‌شود.
   شیخ زاده در پایان گفت: در تمامی شهرستان های استان روز ۲۲ اسفند برنامه هایی در خصوص گرامیداشت شهدا برگزار می‌شود، همچنین در این روز ایثارگران به همراه سردار قاسم قاسمی به دیدار با وزیر ورزش خواهند رفت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,359,510
تعداد بازدید امروز : 8,978
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03